“Чарівна лампа Аладдіна” запрошує маленьких хмельничан

Театр ляльок запрошує малечу та їхніх батьків завітати на перегляд вистави “Чарівна лампа Аладіна” 3 січня, початок о 12:00.

“Чарівна лампа Аладіна” – це не тільки розважальний сюжет і захоплюючі пригоди, але і повчальний спектакль. Він вчить дружбі, взаємодопомозі, любові, вірі у власні сили. Він показує, що таке добре, і що таке погано, задає дітям правильні орієнтири.

Саме тому “ВАХ!!!” рекомендує не пропустити в жодному разі це чудове дійство.

Вартість квитків:

з 1 по 4 ряд – 20 грн.;

з 5 по 12 ряд – 18 грн.,

Прем’єрні вистави:

з 1 по 4 ряд – 22 грн.;

з 5 по 12 ряд – 20 грн.

Схоже

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоду переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]