Хмельничан запрошують на різдвяний етнофестиваль

15 січня о 17.00 в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбудеться традиційний різдвяний етнофестиваль «Радуйся, Боже, просвіщайся, земле, син Божий народився» за участі фольклорних гуртів  з різних регіонів України.

У фестивалі візьмуть участь вісім фольклорних колективів з чотирьох областей України, а саме:
– фольклорний гурт «Родовід» (м. Львів);
– фольклорно – етнографічний ансамбль «Касамара» (с. Шершенці Кодимського району, Одеської області);
– народний аматорський лемківський хор «Яворина» (м. Монастириська, Тернопільської області);
– фольклорно – етнографічний гурт «Відродження»  (с. Пилипківці Новоушицького району Хмельницької області);
– зразковий фольклорний дитячий гурт «Родовід» (с. Антоніни Красилівського району Хмельницької області);
– фольклорно – етнографічний гурт «Бобравка»  (с. Лисець Дунаєвецького району, Хмельницької області);
– зразковий дитячий фольклорний гурт «Ладосвіти» Хмельницької дитячої музичної школи №2;
– молодіжний фольклорний гурт «Ладовиці»  ГО «Відродження традицій Поділля».
Організаторами різдвяного етнофестивалю «Радуйся, Боже, просвіщайся, земле, син Божий народився» виступили Хмельницька міська рада, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Хмельницька дитяча музична школа №2, громадська організація «Відродження традицій Поділля».
Схоже

Упродовж місяця в обласній бібліотеці для юнацтва триватиме виставка випускних робіт учнів 27-ої спеціалізованої школи імені Дмитра Іваха. У цьому закладі мистецькі дисципліни діти вивчають з першого класу. В експозиції «Палітра настрою» зібрано 30 робіт минулорічних одинадцятикласників. Основною темою виставки став космос. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

Заявки на участь у IV театральному фестивалі «Комора», який проходитиме з 18 по 21 жовтня в РЦКМ “Розмай” (вул. Шевченка 41), за словами організаторів, подали 34 колективи. Однак на сцені Кам’янця-Подільського зіграють лише найкращі, повідомляє прес-служба міської ради. У програмі – різножанрові вистави, перфоманси від кращих театральних колективів з різних куточків України, майстер-класи, цікаві зустрічі, […]

«Три бачення», яке обʼєднало різних за стилем та світоглядом авторів зі Славути та Ізяслава, презентували славутчанам 16 жовтня. Арт-подія, яка в такому форматі проходила у райцентрі вперше, була приурочена до Дня художника, який щороку відзначається в Україні 14 жовтня. На творчому заході були присутні представники міської влади, працівники музею, учні навчальних закладів та жителі міста. […]