Хмельничан запрошують на різдвяний етнофестиваль

15 січня о 17.00 в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького відбудеться традиційний різдвяний етнофестиваль «Радуйся, Боже, просвіщайся, земле, син Божий народився» за участі фольклорних гуртів  з різних регіонів України.

У фестивалі візьмуть участь вісім фольклорних колективів з чотирьох областей України, а саме:
– фольклорний гурт «Родовід» (м. Львів);
– фольклорно – етнографічний ансамбль «Касамара» (с. Шершенці Кодимського району, Одеської області);
– народний аматорський лемківський хор «Яворина» (м. Монастириська, Тернопільської області);
– фольклорно – етнографічний гурт «Відродження»  (с. Пилипківці Новоушицького району Хмельницької області);
– зразковий фольклорний дитячий гурт «Родовід» (с. Антоніни Красилівського району Хмельницької області);
– фольклорно – етнографічний гурт «Бобравка»  (с. Лисець Дунаєвецького району, Хмельницької області);
– зразковий дитячий фольклорний гурт «Ладосвіти» Хмельницької дитячої музичної школи №2;
– молодіжний фольклорний гурт «Ладовиці»  ГО «Відродження традицій Поділля».
Організаторами різдвяного етнофестивалю «Радуйся, Боже, просвіщайся, земле, син Божий народився» виступили Хмельницька міська рада, управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Хмельницька дитяча музична школа №2, громадська організація «Відродження традицій Поділля».
Схоже

Знаменитий тенор Емануеле Сервідіо та солістка Черкаської філармонії Олена Лютаревич подарують кам’янчанам і гостям міста концерт оперної музики. Прийме поціновувачів великого мистецтва міський будинок культури 21 липня о 19.00. Концертна програма буде насичена найвідомішими оперними аріями та дуетами зарубіжних і українських композиторів. Очікує на відвідувачів і особливий сюрприз від італійського тенора.

Сьогодні, 6 липня, о 16.00 в Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття міжнародного проекту «Сергій Параджанов. Імпресія дотику». Захід організовано Всеукраїнським проектом «Parajanov-ART». Його метою є популяризація творчості всесвітньо відомого режисера, одного з найвидатніших митців ХХ ст. – Сергія Параджанова й велика надія – заснувати з часом Перший музей Параджанова в Україні (хоча такий неформально […]

24 червня Марина Ярош — переможець конкурсу «Міс Старокостянтинів-2018», здобула перше місце на конкурсі у Греції. Після перемоги у міському конкурсі дівчина отримала запрошення на конкурс до Італії, проте до визначеної дати не встигла виготовити закордонний паспорт і не потрапила на конкурс краси. Згодом їй запропонували взяти участь у конкурсі в Греції. У неділю, 24 […]