За минулий 2016 рік кам’янчан стало на 63 чоловіка більше

У Кам’янець-Подільському народилося 563 хлопчики та  500 дівчаток. Про це інформує vk-kp.info з посиланням на Кам’янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану.

А от померло 1000 чоловік. Відповідно населення міста збільшилось на 63 людини.

Також у 2016 році одружилося 848 пар, а розірвали шлюб – 454.

Також цікавими іменами кам’янчани називали своїх діток:

найпоширеніші чоловічі: Олександр, Олексій, Богдан, Артем, Максим, Дмитро, Тимофій, Роман ; жіночі: Злата, Анастасія, Вікторія, Юлія, Марія, Софія, Соломія, Анна.

а рідковживані  — чоловічі: Матфій, Остап, Крістіан, Георгій, Макар, Архип, Платон, Серафим, Ніл, Наум, Ерхан, Устим, Миколай; жіночі: Алевтина, Сандра, Ярина, Олівія, Аврора, Мія, Моніка, Квітослава, Луїза, Лєра, Наня, Ася.

      Враховуючи кількіть осіб, які масово виїзджають закордон на навчання та заробітки,  кількість населення суттєво зменшується.

Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”