Хмельницький у 2017-тому році витратить більше 14-ти мільйонів гривень на світло

 

14,5 мільйонів гривень у бюджеті міста Хмельницького закладено на заходи, що покликані модернізувати системи освітлення,  відремонтувати та побудувати нові, а також зробити апгрейд старим системам зовнішнього освітлення.

Найбільша сума в головному кошторисі обласного центру закладена саме на освітлення міста. На ці цілі міські обранці передбачили  аж 9 мільйонів гривень. А от сума на  капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення суттєво скромніша – всього  1 мільйон  700 тис. грн.

Щоб на оплату рахунків міський бюджет витрачав менше, міські обранці передбачили в скарбниці гроші  на  заміну світильників на енергозберігаючі лампи по місту. На це планують витратити теж в рази менше, ніж передбачили на освітлення – 2 мільйони гривень.

Модернізувати освітлення та замінити його на економне міські депутати планують і в багатоповерхівках обласного центру. За кошти  загального фонду бюджету на заміну існуючого освітлення під’їздів на світлодіодні світильники в бюджеті Хмельницького на нинішній рік передбачили 800 тисяч гривень.

Правда,  критиків  у цього рішення чимало. Адже нині  звичайні лампи розжарювання  на сходових клітинах  багатоповерхівок на своїх місцях недовго затримуються, що вже говорити про недешеве енергоощадне світло.   Адже ніде правди діти: і нині чимало мешканців обласного центру живуть  за принципом: «спільне – значить нічиє», а значить  доля  звичайних ламп розжарювання у під’їздах може спіткати і їхніх енегроощадних родичів.

Схоже

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

З метою створення Дунаєвецького молодіжного центру, в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови громадської організації «Молодь за конкретні справи» з представниками дошкільних навчальних закладів, педагогами – організаторами та бібліотекарями. На зустрічі мова йшла про створення такого центру, де б молодь могла раціонально і з користю використовувати свій вільний час, виявити всі свої таланти, відпочити в […]

З наближенням тепла торгівля першими весняними квітами набирає обертів, тому Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре наголошує: збирати та продавати первоцвіти суворо заборонено! Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. З метою збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт – 2018» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно […]