Маленькі мешканці Хмельниччини, які страждають на рідкісні хвороби отримають безплатні медикаменти

Маленькі мешканці Хмельниччини, які страждають на рідкісні хвороби отримають безплатні медикаменти

 

Українські діти, які страждають на рідкісні недуги, нарешті централізовано отримають якісне лікування.

Для  маленьких пацієнтів, які  страждають на хворобу Гоше, мукополісахаридоз, ювенільний ревматоїдний артрит та бульозний епідермоліз закуплено медикаментів на суму 348 000 000 грн у співпраці з Програма Розвитку ООН United Nations Development Programme (UNDP) Ukraine.

За інформацією , яку розмістила у себе на сторінках у соцмережах во Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, напередодні Нового року  повністю завершені централізовані закупівлі за програмами:

медикаменти для громадян, які страждають на хворобу Гоше та  медикаменти для громадян, які страждають на мукополісахаридоз. При цьому  усі найменування препаратів  закуплено із значною економією;

Окрім цього,  частково завершені централізовані закупівлі за програмами, що передбачають придбання засобів для лікування дітей, хворих на резистентну форму ювенільного ревматоїдного артриту – закуплено одне найменування. А також закуплено декілька найменувань лікарські засобів та виробів медичного призначення для діток, які страждають на бульозний епідермоліз, або як ще називають цю хворобу – «хвороба метелика».

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я наголосила, що наразі  розпочато процес закупівлі медикаментів  для дітей, хворих на муковісцидоз,  а також хіміотерапевтичних препаратів, радіофармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих.

Схоже

Останнім часом кількість пацієнтів із хворими нирками зростає. Тому в області заговорили про потребу спеціалізованого центру, де були би сконцентровані усі засоби для надання допомоги таким хворим. Про захворювання нирок та плани щодо створення нового закладу розмовляємо із заступником головного лікаря обласної лікарні з хірургічної роботи, доктором медичних наук, Заслуженим лікарем України  Олексієм Підмурняком. — […]

До Всесвітнього Дня діабету хмельничан запрошують пройти тест на визначення рівня цукру у крові. Спеціальні пункти розгорнули у торгових центрах “Квартал” та “Оазис”. Працюють вони впродовж двох днів — 13 та 14 листопада з 10.00 до 16.00. Результат городяни отримують одразу на місці. Зачекати необхідно усього дві-три секунди. Подробиці у сюжеті МТРК “Місто”

1 листопада 2017 року вступили у дію зміни до класифікатора професій, у якому змінилися також й медичні посади. Зазначені зміни були внесені відповідно до міжнародної класифікації та нормативів Європейського Союзу. А саме були введені нові професійні назви: “лікар внутрішньої медицини”, “асистент ерготерапевта”, “асистент фізичного терапевта”, “парамедик”, “екстрений медичний технік”, “інструктор з надання догоспітальної допомоги”, “інструктор […]