Кам’янець-Подільський рятується від наслідків стихії

Негода, яка “накрила” Хмельниччину 7 та 8 січня, дала про себе знати і в Кам’янці-Подільському. Мороз, сильний вітер, хуртовина створюють чимало труднощів для кам’янчан. Негода дає про себе знати і далі. Тому комунальні служби намагаються відновити рух містом та розчищають тротуари.

Варто відзначити роботу підприємців, тротуари та парковки поблизу кафе, магазинів, перукарень розчищенні та посипані. Чого не можна сказати про приватні будинки. Поблизу домоволодінь замети снігу та не можливість нормально рухатись.

У місті ж на вулицях у понеділок було не людно. Та й на дорогах машин небагато. Щоправда, подекуди складається враження, що автівками легше дістатися необхідного місця, ніж ногами – багато тротуарів так замело, що аби пройти, треба зануритися в сніг по коліна.

В понеділок розчищали об’їзду дорогу, яку неабияк замело, що обмежило рух вантажному транспорту.

Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства Олександр Бабчинський «Над розчисткою міста вночі працювало 9 одиниць техніки та близько 50 двірників. Техніка працювала, як на дорогах так і на тротуарах. Наразі ситуація покращилася та комунальники справляються із негодою».

Загалом  містом пересуватися можна, комунальники роблять свою роботу.

Свідомість кам’янчан бажає кращого. Якби ж кожний мешканець біля свого будинку почистив хоча б для себе, то все місто вже не відчувало б наслідків погодної стихії.

Рятувальники ж закликають усіх у період негоди без особливої потреби на вулицю не виходити, а водіям – утриматися від поїздок власним автотранспортом.

Джерело: Вечірній Кам’янець

Схоже

З на­го­ди Дня Не­за­леж­ності Ук­ра­їни Ук­рза­ліз­ни­ця приз­на­чи­ла чо­ти­ри до­дат­ко­вих по­їз­ди. Маршрути двох з них пролягають че­рез стан­цію Ше­пе­тів­ка. № 197/198 Ки­їв–Ко­вель При­бу­ває з Києва до Ше­пе­тів­ку о 12:26, від­прав­яється о 12:28. Рей­си – 23 та 27 сер­пня. З Ко­ве­ля при­бу­ває в Ше­пе­тів­ку о 15:05, від­прав­ляється о 15:07. Рей­си – 23 та 27 сер­пня. № 243/244 Ки­їв–Ль­вів З Ки­єва […]

Ярмолинецький районний суд затвердив угоду про примирення між обвинуваченим у повторній крадіжці  та потерпілим. Згідно із вироком, п’ять разів судимого 30-річного мешканця Дунаївець визнали винним за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу та призначили йому 3 місяці арешту. Саме таке покарання погодили сторони угоди. За обставинами справи, в липні цього року обвинувачений, скориставшись тим, що […]

В місті з 1 вересня стартує пілотний проект з надання одноразової натуральної допомоги при народженні дитини. Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також міститиме інформаційні матеріали, […]