Кам’янець-Подільський рятується від наслідків стихії

Негода, яка “накрила” Хмельниччину 7 та 8 січня, дала про себе знати і в Кам’янці-Подільському. Мороз, сильний вітер, хуртовина створюють чимало труднощів для кам’янчан. Негода дає про себе знати і далі. Тому комунальні служби намагаються відновити рух містом та розчищають тротуари.

Варто відзначити роботу підприємців, тротуари та парковки поблизу кафе, магазинів, перукарень розчищенні та посипані. Чого не можна сказати про приватні будинки. Поблизу домоволодінь замети снігу та не можливість нормально рухатись.

У місті ж на вулицях у понеділок було не людно. Та й на дорогах машин небагато. Щоправда, подекуди складається враження, що автівками легше дістатися необхідного місця, ніж ногами – багато тротуарів так замело, що аби пройти, треба зануритися в сніг по коліна.

В понеділок розчищали об’їзду дорогу, яку неабияк замело, що обмежило рух вантажному транспорту.

Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства Олександр Бабчинський «Над розчисткою міста вночі працювало 9 одиниць техніки та близько 50 двірників. Техніка працювала, як на дорогах так і на тротуарах. Наразі ситуація покращилася та комунальники справляються із негодою».

Загалом  містом пересуватися можна, комунальники роблять свою роботу.

Свідомість кам’янчан бажає кращого. Якби ж кожний мешканець біля свого будинку почистив хоча б для себе, то все місто вже не відчувало б наслідків погодної стихії.

Рятувальники ж закликають усіх у період негоди без особливої потреби на вулицю не виходити, а водіям – утриматися від поїздок власним автотранспортом.

Джерело: Вечірній Кам’янець

Схоже

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]

Питання соціального захисту та організації сприяння зайнятості людей з інвалідністю, надання їм якісних та адресних соціальних послуг залишається важливим напрямком роботи Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, протягом січня-листопада 2017 року послугами скористались 2,6 тис. безробітних осіб з інвалідністю. За направленням обласної служби зайнятості працевлаштовано майже 700 осіб з особливими потребами на вакантні місця бухгалтера, механіка, […]