Безробітні Хмельниччини шукатимуть роботу по-новому

З 13 січня 2017 року буде встановлено зміни до Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості, про це повідомив  Директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня у своєму інтерв’ю.

Інновації пов’язані із запровадженням електронної черги попереднього запису громадян для відвідування базових центрів зайнятості та з внесенням змін до розрахунку утримань з матеріальних виплат безробітних (сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних» буде доступний на порталі Державної служби зайнятості).

Відвідавши «власний кабінет» (на сторінці веб-порталу) можна буде ознайомитися з семінарами, наданими послугами, планом своїх нарахувань. Роботодавці безпосередньо зможуть відкоригувати свою вакансію через Інтернет.

Метою реформування служби зайнятості є ефективність, швидкість і якість надання послуг, використання Інтернет-мережі в роботі з клієнтами. Зокрема, Служба використовує нові сучасні технології – відео-резюме, відео-презентація вакансії, он-лайн співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі. Крім того, більшість семінарів проводитимуться в онлайн-режимі (Skype, Facebook, Youtube).

Довідково:

У 2016 році в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 21,2 тис. вакансій для укомплектування службою зайнятості. Станом на 1 січня 2017 року актуальними були 563 вакансії, на одну вакансію претендувало 28 безробітних. Середній розмір оплати праці становив 1959,8 грн. Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 89,0% вакансій було укомплектовано.

У 2016 році послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 44,2 тис. безробітних громадян.

За направленням центрів зайнятості отримали роботу 18,9 тис. осіб, з них 13,4 тис. зареєстрованих безробітних. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцям єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 491 безробітний, у тому числі 202 особи, які недостатньо конкурентноспроможні на ринку праці, та 289 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Брали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру – 5,8 тис. безробітних; проходили професійне навчання5,2 тис. осіб.

У 2016 році базовими центрами зайнятості області видано ваучери для підвищення конкурентоспроможності 13 особам старше 45 років.

Станом на 1 січня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних становила 15,8 тис.осіб, в тому числі 68 – з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Серед безробітних 45,4% складали жінки, 33,0% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 56,2% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 13,5 тис.осіб.

Джерело: Хмельницький обласний центр зайнятості

 

Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”