Прокуратура Хмельниччини минулого року активно боролася з порушеннями інтересів держави

Позов прокурора став основним засобом ініціювання юридичної відповідальності і поновлення порушених законних інтересів держави. Тому органи прокуратури Хмельницької області у 2016 році активно та якісно реалізовували повноваження із представництва інтересів держави в суді. Результатом такої діяльності є багатомільйонні надходження до бюджету, а також повернення державі і громаді значної кількості майна та землі.

З метою захисту інтересів держави упродовж 2016 року прокурорами регіону пред’явлено до суду позовів на суму понад 560 мільйонів гривень, з них судами уже задоволено на суму більшу 183 мільйонів гривень.
До прикладу, в минулому році працівниками прокуратури спрямовано до суду 40 заяв про внесення змін до договорів оренди землі, розмір орендної плати у яких визначений на рівні, нижчому ніж мінімально встановлений законодавством. Низку таких позовів уже розглянуто та задоволено. Як наслідок, збільшено надходження коштів до бюджету на суму понад 2 мільйони гривень щорічно.
За позовними заявами прокуратури відповідачами добровільно відшкодовано більше 26 мільйонів гривень.
Оскільки Хмельниччина є аграрним регіоном, позовна робота у сфері земельних відносин є пріоритетом. Так, завдяки прокурорському втручанню вдалось через суд попередити неправомірне надання та фактично повернути з протиправного користування понад 3400 гектарів землі майже в усіх районах області.
Упродовж минулого року прокурори Хмельниччини принципово реагували й на незаконні судові рішення. Зокрема, в апеляційному та касаційному порядку задоволено 37 таких скарг.
Забезпечено реальне виконання судових рішень на суму, яка перевищує 100 мільйонів гривень.
Крім того, працівниками прокуратури Хмельниччини під час вивчення наявності підстав для представництва інтересів держави виявлено 204 кримінальних правопорушення, відомості за якими внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Схоже

Після сьогоднішнього рясного дощу, який тривав приблизно годину, частина вулиць міста “традиційно” перетворилася на венеціанські канали. І якщо Соборна “відбулася легким переляком”, то сусідній з нею вулиці Вайсера пощастило менше: біля овочевого ринку води було по коліна, а небайдужі хмельничани намагалися пробити зливні отвори, аби швидше спустити воду з проїжджої частини. Дісталося й вулиці Шевченка […]

Вулиця Соборна на відрізку від перехрестя з вул. Подільською до перехрестя з вул. Вайсера залита водою до рівня тротуару. Автомобілі, схожі на кораблі, долають цю ділянку повільно, але це не рятує перехожих, яким вода з дороги, піднята рухом автівок, виливається під ноги. Зазвичай на цій вулиці вода після дощу стікає досить швидко, і подібної халепи […]

А також понад десять кілограмів прострочених медикаментів. Усі небезпечні відходи вже місяць приймає екобус. Також до екологічної машини еко-свідомі городяни можуть принести люмінесцентні лампи, термометри, тари з-під фарб, розчинників, вживані фільтри. Наступний заїзд екобуса відбудеться 20 липня. Зустрічатиме він еко-свідомих мешканців Книжковець. Подробиці у сюжеті МТРК Місто