Прокуратура Хмельниччини минулого року активно боролася з порушеннями інтересів держави

Позов прокурора став основним засобом ініціювання юридичної відповідальності і поновлення порушених законних інтересів держави. Тому органи прокуратури Хмельницької області у 2016 році активно та якісно реалізовували повноваження із представництва інтересів держави в суді. Результатом такої діяльності є багатомільйонні надходження до бюджету, а також повернення державі і громаді значної кількості майна та землі.

З метою захисту інтересів держави упродовж 2016 року прокурорами регіону пред’явлено до суду позовів на суму понад 560 мільйонів гривень, з них судами уже задоволено на суму більшу 183 мільйонів гривень.
До прикладу, в минулому році працівниками прокуратури спрямовано до суду 40 заяв про внесення змін до договорів оренди землі, розмір орендної плати у яких визначений на рівні, нижчому ніж мінімально встановлений законодавством. Низку таких позовів уже розглянуто та задоволено. Як наслідок, збільшено надходження коштів до бюджету на суму понад 2 мільйони гривень щорічно.
За позовними заявами прокуратури відповідачами добровільно відшкодовано більше 26 мільйонів гривень.
Оскільки Хмельниччина є аграрним регіоном, позовна робота у сфері земельних відносин є пріоритетом. Так, завдяки прокурорському втручанню вдалось через суд попередити неправомірне надання та фактично повернути з протиправного користування понад 3400 гектарів землі майже в усіх районах області.
Упродовж минулого року прокурори Хмельниччини принципово реагували й на незаконні судові рішення. Зокрема, в апеляційному та касаційному порядку задоволено 37 таких скарг.
Забезпечено реальне виконання судових рішень на суму, яка перевищує 100 мільйонів гривень.
Крім того, працівниками прокуратури Хмельниччини під час вивчення наявності підстав для представництва інтересів держави виявлено 204 кримінальних правопорушення, відомості за якими внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Схоже

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

З метою створення Дунаєвецького молодіжного центру, в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови громадської організації «Молодь за конкретні справи» з представниками дошкільних навчальних закладів, педагогами – організаторами та бібліотекарями. На зустрічі мова йшла про створення такого центру, де б молодь могла раціонально і з користю використовувати свій вільний час, виявити всі свої таланти, відпочити в […]

З наближенням тепла торгівля першими весняними квітами набирає обертів, тому Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре наголошує: збирати та продавати первоцвіти суворо заборонено! Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. З метою збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт – 2018» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно […]