Хмельничани – серед кращих фотомитців України

П’ятеро хмельницьких талановитих фотомитців з нагоди прийняття їх до Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ) організували звітну фотовиставку в музеї-студії фотомистецтва.

Унікальними кадрами хмельницьких фотомитців, зробленими у рідному краї і по всьому світу, милувалися місто, країна та закордон. Вони вже не раз брали участь у конкурсах та виставках різних рівнів. 
Сергій Аніськов
народився 1974 року, має три вищі освіти. Позиціонує себе як фестивальний фотограф, знімає жанровий портрет у стріт-фотографії. Автор проектів “Хмельницький і хмельничани”, “Обличчя Індії”, “Сквоти”, “Психологічний портрет воїна АТО” (зберігається в університеті Фрейда (Відень, Австрія). Автор 12 персональних та учасник 30 колективних фотовиставок, координатор Хмельницького фотоклубу.
Олена Лаптєва — грумер. Фотографує домашніх улюбленців. Є активною учасницею життя Хмельницького фотоклубу, а також національних та міжнародних фотопленерів. Працює над арт-проектом “Двері”.
Сергій Зисько народився 1984 року, має вищу художню освіту, дизайнер ювелірних виробів. Його роботи друкувалися в журналі “Photographer”. У найближчих планах — персональні фотовиставки “Обличчя Майдану” та “Панорами моєї України”. Захоплюється велотуризмом, мандрівками.
Марина Шавріна-Школяр — має вищу освіту, професійний художник, педагог. Учасниця всеукраїнських та міжнародних фотовиставок, лауреатка Національного конкурсу абстрактної фотографії 2015 року. Працює у напрямках стріт- і тревел-фотографії. Автор листівок.
Юрій Савін народився 1961 року, громадський діяч. Голова та засновник камʼянець-подільського клубу “Погляд”, учасник міжнародних фотопленерів “Європейські зустрічі. Схід-Захід”. Провів 13 персональних виставок.
Роботи, які представили художники на звітній виставці, тематичні, виконані у різних техніках, але кожна — неповторна й глибокозмістовна.

Джерело: газета “Проскурів”

Схоже

Популярне місце для туристичних мандрівок і проведення фестивалів – Кам’янець-Подільський чекає на гостей. Нинішній рік буде багатим на різноманітні культурні заходи. Крім відомих і популярних серед туристів і мешканців міста фестивалів  з’являться й нові, які приємно здивують кожного.   Джерело

Студенти та працівники Галереї мистецтв організували видовищне дійство для містян. Історію одного із найдавніших головних уборів в Україні презентували 6 березня у залі Галереї мистецтв Кам’янця. Для присутніх грали на бандурі, виконували пісні, показували гумористичні номери та проникливі мініатюри про хустку., повідомляє сайт 20 хвилин. Окрім того, провели майстер-клас із зав’язування хустки, під час якого показали, як можна […]

Загалом протягом місяця в місті очікується близько десятка різноманітних інвентів. 1 березня Концерт гурту «Тік». У новій програмі будуть не лише щойно створені хіти, але й найкращі і найбільш відомі для поціновувачів їхньої творчості пісні. Початок о 19:00, зала коледжу ПДАТУ 4 березня Концертна програма Національної капели бандуристів України ім. Г.Майбороди. Найстарший творчий колектив України […]