На Хмельниччині продовжують боротися з псевдопідприємництвом

У Хмельницькій області існують так звані «народні підприємства» та «народні підприємці». Про їх діяльність та контроль над ними велася розмова на нараді в облдержадміністрації. На ній заслухали доопрацьовані правові пропозиції Хмельницького університету управління та права та Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області щодо внесення змін до законодавства України у контексті боротьби з цим явищем.

У засіданні взяли участь фахівці Хмельницького університету управління та права, представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, правоохоронних органів, Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

Розпочинаючи засідання, т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації  Олег Гуменний проінформував присутніх на предмет діяльності на території області псевдотериторіальних громад.

На нараді було відмічено, що завдяки зусиллям правоохоронних органів та фіскальної служби на території області спостерігається відносний порядок щодо діяльності «народних підприємців».

Разом з тим, існують слабкі місця в даному питанні – судова гілка влади, де ще не існує єдиної послідовності дій щодо протиправної діяльності угрупування та прийняття відповідних рішень.

Також учасниками наради наголошено, що реєстрація фейкових народних територіальних громад, дає можливість розвитку цього злочинного руху, основним завданням якого є підрив довіри до існуючої влади, дестабілізація суспільства та створення конфліктів всередині держави.

Тому, прийнято ряд рішень, реалізація яких сприятиме вирішенню проблемних питань, пов’язаних із викоріненням такого явища як «народні підприємства» та «народні підприємці», а саме:

– постійний контроль за найменшими проявами діяльність «народних підприємств» та «народних підприємців»;

– підготовка звернення до КМУ і ВРУ з пропозицією щодо внесення змін до чинного законодавства з метою усунення прогалин у законодавчій базі, які активно використовують члени цього псевдооб’єднання;

– негайне врегулювання питання реєстрації народних територіальних громад.

Джерело сайт Хмельницької ОДА

Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]