На Хмельниччині продовжують боротися з псевдопідприємництвом

У Хмельницькій області існують так звані «народні підприємства» та «народні підприємці». Про їх діяльність та контроль над ними велася розмова на нараді в облдержадміністрації. На ній заслухали доопрацьовані правові пропозиції Хмельницького університету управління та права та Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області щодо внесення змін до законодавства України у контексті боротьби з цим явищем.

У засіданні взяли участь фахівці Хмельницького університету управління та права, представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, правоохоронних органів, Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

Розпочинаючи засідання, т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації  Олег Гуменний проінформував присутніх на предмет діяльності на території області псевдотериторіальних громад.

На нараді було відмічено, що завдяки зусиллям правоохоронних органів та фіскальної служби на території області спостерігається відносний порядок щодо діяльності «народних підприємців».

Разом з тим, існують слабкі місця в даному питанні – судова гілка влади, де ще не існує єдиної послідовності дій щодо протиправної діяльності угрупування та прийняття відповідних рішень.

Також учасниками наради наголошено, що реєстрація фейкових народних територіальних громад, дає можливість розвитку цього злочинного руху, основним завданням якого є підрив довіри до існуючої влади, дестабілізація суспільства та створення конфліктів всередині держави.

Тому, прийнято ряд рішень, реалізація яких сприятиме вирішенню проблемних питань, пов’язаних із викоріненням такого явища як «народні підприємства» та «народні підприємці», а саме:

– постійний контроль за найменшими проявами діяльність «народних підприємств» та «народних підприємців»;

– підготовка звернення до КМУ і ВРУ з пропозицією щодо внесення змін до чинного законодавства з метою усунення прогалин у законодавчій базі, які активно використовують члени цього псевдооб’єднання;

– негайне врегулювання питання реєстрації народних територіальних громад.

Джерело сайт Хмельницької ОДА

Схоже

Апеляційний суд області у п’ятницю, 13 липня, продовжив розгляд скарги секретаря міської ради на рішення Хмельницького міськрайонного суду, яким його визнано винним у керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння ( ч. 1 ст. 130 КУпАП). Нагадаємо, з посадовця стягнули 10200 грн. штрафу та на 1 рік позбавили його права керувати транспортними засобами. Адвокат чиновника […]

…навчали вихованців і персонал ярмолинецькі вогнеборці. Сьогодні на світанку вогнеборці здійснили нічну перевірку навчально-лікувального комплексу санаторію-профілакторію «Яблуневий сад», що в с. Жилинці Ярмолинецького району Хмельниччини. Під час заходу рятувальники спільно із персоналом закладу відпрацювали евакуацію дітей із спальних будинків у безпечне місце в разі пожежі. Також вогнеборці здійснили перевірку шляхів евакуації та наявність первинних засобів […]

Визначну дату сьогодні відзначає кам’янчанка Ольга Бас. Хоч жінка родом з села Фурманівка Кам’янець-Подільського району, все своє свідоме життя вона прожила у Кам’янці й понад сорок років пропрацювала акушером у міській лікарні. Від імені міського голови Михайла Сімашкевича вручила подяку та подарунки, побажала ювілярці довгих років життя керуюча справами Яна Мельничук. А Ольга Степанівна розповіла, […]