Дитину, яка випала з вікна 8 поверху, врятував сніг
Шестирічний хлопчик перебував у квартирі з мамою. Поки жінка прибирала у кімнаті, дитина самостійно відкрила вікно і випала з 8 поверху на дах розташованого на 1-му поверсі будинку магазину. Очевидно, наявність великої кількості снігу на даху і врятувала життя дитині, — повідомляють у міському відділу поліції.
Подія сталася на вулиці Зарічанській. У поліції кажуть — виклик був, проте, коли патрульні приїхали за вказаною адресою, дитину вже відвезли до лікарні.
Хлопчика госпіталізовано до реанімаційного відділення Хмельницької обласної клінічної лікарні. Лікарі діагностували у дитини політравму і закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку. Стан хлопчика медики оцінюють як стабільно важкий.
Джерело: УНН
Читати інші новини
У селищі Летичів на Хмельниччині зафіксували масовий мор риби на річці Вовк....
Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора оприлюднили перші ...
У Хмельницькій територіальній громаді триває активна ліквідація наслідків на...
Під час масованої комбінованої атаки Росії в ніч на 30 липня на Хмельниччині...
Протягом минулої доби рятувальники Хмельниччини ліквідували 10 пожеж. Вогонь...
За минулу добу рятувальники Хмельниччини ліквідували дев’ять пожеж. Найтрагі...
Правоохоронці з'ясовують обставини загибелі 58-річного чоловіка, який випав ...
Протягом минулої доби рятувальники Хмельниччини ліквідували п’ять пожеж. Най...