Мешканці Старокостянтинова спорядили в АТО автобус зі смаколиками до свята

Минулої п’ятниці в черговий раз у Старокостянтинові спорядили автобуса на АТО. Через те, що  «бойовий коник» втратив здоров’я на дорогах війни, поїздки з кінця осені були рідшими. Але зараз, завдяки небайдужості простих людей, авто відремонтоване, пофарбоване і готове до нових доріг.

Але і ця поїздка навряд би відбулася, якби не участь  постійних помічників. Пальне і генератор допомогли придбати Тарасюк В.П. з села  Верхняки, Галина Стасюк, Алла Яснюк.

Як і завжди, смачні страви зовсім по-домашньому зготував колектив ресторану «Фієста»  з кабанчика, якого виростили в господарстві «Династія» с.Йосипівки. Доставив м’ясо  в ресторан Футорний Юрій. Смакуватиме бійцям і квашена капуста, заквашена тут же  з капусти, яку привіз Білан В.І. А ще у ресторані приготували борщові заправи з овочів, якими постійно ділилися жителі Старокостянтинівського району. Квашені помідори від Антонюка В.І  також смакуватимуть до м’ясних страв, приготованими вправними руками  господинь з ресторану.

Вже традиційними в поїздках стали пиріжки від Галина Мельничук, бісквіти від Богдана Первак, рогалики від Раїси Подчашук, печиво від Сандрацької Тамари. Як і раніше у шпиталь, так і на передову поїхали яблука з саду Косюка В.Є. з села Миролюбне. Наталія Терещук вкотре забезпечила воїнів такою необхідною у бойових умовах кавою. 8 кг добірної кави в зернах, перемелених в кафе  Євгенія Сімоненка, зігріватимуть наших захисників на передовій.

Крім того, придбані коштом Коцюка В.В. ліхтарі і теплий одяг від Бондарчука Миколи Андрійовича згодяться бійцям на передовій. 42 пари шкарпеток зв’язала власноруч  Галина Татарчук.  Святкове привітання було біля кожної пари. Шкарпетки і впевненість у тому, що за них турбуються, грітимуть  воїнів.

За рахунок коштів Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий” придбано чай, разовий посуд, миючі засоби. Сім’ї Косюченків, Миропольських, Зімченко постійно допомагають нашим військовим.

Допомагають землякам в зоні АТО люди, які не проживають у Старокостянтинові, більше того, вони зараз не проживають і в Україні. Михайло Ваврищук  постійно фінансово допомагає нашим волонтерам у поїздках. От і цього разу 50 доларів, переданих Михайлом, потрачені на придбання необхідного бійцям.

Ось так прості, щирі і небайдужі люди уже вкотре демонструють підтримку воякам, які захищають Україну від ворогів.

Джерело: Старокостянтинів небайдужий

Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]