Мешканці Старокостянтинова спорядили в АТО автобус зі смаколиками до свята

Минулої п’ятниці в черговий раз у Старокостянтинові спорядили автобуса на АТО. Через те, що  «бойовий коник» втратив здоров’я на дорогах війни, поїздки з кінця осені були рідшими. Але зараз, завдяки небайдужості простих людей, авто відремонтоване, пофарбоване і готове до нових доріг.

Але і ця поїздка навряд би відбулася, якби не участь  постійних помічників. Пальне і генератор допомогли придбати Тарасюк В.П. з села  Верхняки, Галина Стасюк, Алла Яснюк.

Як і завжди, смачні страви зовсім по-домашньому зготував колектив ресторану «Фієста»  з кабанчика, якого виростили в господарстві «Династія» с.Йосипівки. Доставив м’ясо  в ресторан Футорний Юрій. Смакуватиме бійцям і квашена капуста, заквашена тут же  з капусти, яку привіз Білан В.І. А ще у ресторані приготували борщові заправи з овочів, якими постійно ділилися жителі Старокостянтинівського району. Квашені помідори від Антонюка В.І  також смакуватимуть до м’ясних страв, приготованими вправними руками  господинь з ресторану.

Вже традиційними в поїздках стали пиріжки від Галина Мельничук, бісквіти від Богдана Первак, рогалики від Раїси Подчашук, печиво від Сандрацької Тамари. Як і раніше у шпиталь, так і на передову поїхали яблука з саду Косюка В.Є. з села Миролюбне. Наталія Терещук вкотре забезпечила воїнів такою необхідною у бойових умовах кавою. 8 кг добірної кави в зернах, перемелених в кафе  Євгенія Сімоненка, зігріватимуть наших захисників на передовій.

Крім того, придбані коштом Коцюка В.В. ліхтарі і теплий одяг від Бондарчука Миколи Андрійовича згодяться бійцям на передовій. 42 пари шкарпеток зв’язала власноруч  Галина Татарчук.  Святкове привітання було біля кожної пари. Шкарпетки і впевненість у тому, що за них турбуються, грітимуть  воїнів.

За рахунок коштів Благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий” придбано чай, разовий посуд, миючі засоби. Сім’ї Косюченків, Миропольських, Зімченко постійно допомагають нашим військовим.

Допомагають землякам в зоні АТО люди, які не проживають у Старокостянтинові, більше того, вони зараз не проживають і в Україні. Михайло Ваврищук  постійно фінансово допомагає нашим волонтерам у поїздках. От і цього разу 50 доларів, переданих Михайлом, потрачені на придбання необхідного бійцям.

Ось так прості, щирі і небайдужі люди уже вкотре демонструють підтримку воякам, які захищають Україну від ворогів.

Джерело: Старокостянтинів небайдужий

Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”