У Хмельницькому облаштували місця для водохрещенських купань

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Водохреще або Богоявлення.

За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в ополонку, адже вважається, що водохрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров’я.

З метою безпечного купання і охорони життя людей у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 16.00 18 січня до 18.00 19 січняна лівому березі річки Південний Буг, поблизу кафе «Малібу», буде облаштовано місце для купання. Крім цього, діятимуть ще дві ополонки: біля обласної федерації “Спартак” та за міським пляжем.
Аби створити сприятливі умови для любителів зимового купання в зв’язку з пониженням температури у місці святкування організовано пункти обігріву, роздягальні, а також можливість зігрітись гарячим чаєм, повідомляє прес-служба міської ради. У разі потреби буде надана медична допомога. Тут чергуватимуть медики та працівники ДСНС.
Церемонія освячення води відбудеться 19 січня о 14.00.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради застерігає:
– будьте обережні при зануренні у воду, виконуйте всі вказівки рятувальників;
– не скупчуйтесь біля ополонки;
– не занурюйтесь у воду після вживання спиртних напоїв.
Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]