У Хмельницькому облаштували місця для водохрещенських купань

19 січня православні та греко-католики відзначають третє завершальне свято різдвяно-новорічного циклу – Водохреще або Богоявлення.

За старовинною традицією цього дня чимало хмельничан готуються зануритися в ополонку, адже вважається, що водохрещенська вода приносить духовне і тілесне здоров’я.

З метою безпечного купання і охорони життя людей у водохрещенський Святвечір та Водохреща Господнього у період з 16.00 18 січня до 18.00 19 січняна лівому березі річки Південний Буг, поблизу кафе «Малібу», буде облаштовано місце для купання. Крім цього, діятимуть ще дві ополонки: біля обласної федерації “Спартак” та за міським пляжем.
Аби створити сприятливі умови для любителів зимового купання в зв’язку з пониженням температури у місці святкування організовано пункти обігріву, роздягальні, а також можливість зігрітись гарячим чаєм, повідомляє прес-служба міської ради. У разі потреби буде надана медична допомога. Тут чергуватимуть медики та працівники ДСНС.
Церемонія освячення води відбудеться 19 січня о 14.00.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради застерігає:
– будьте обережні при зануренні у воду, виконуйте всі вказівки рятувальників;
– не скупчуйтесь біля ополонки;
– не занурюйтесь у воду після вживання спиртних напоїв.
Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”