«Body And Soul» – подарунок хмельницьким поціновувачам творчості Емі Уайнхауз

“Тіло та душу” відомої скандальної співачки Емілі Уайнхауз показали у Хмельницькому. У моно-тетарі «Кут» відбулася вистава «Body And Soul», де виконувалися пісні британської вокалістки та читали вірші про її життя. Для поціновувачів це стало унікальною можливістю знову оживити творчість Уайнхауз, яка померла від передозування більше п’яти років тому.

 

Пісні відомої британки заспівала вокалістка київського гурту «The Velvet Sun» Варвара Чайковська. Поціновувачі творчості Емі Уайнхауз попросили музикантів включити хіти британки і свій репертуар. Але з часом стало зрозуміло: ці пісні заслуговують окремого перфомансу.

Варвара Чайковська, вокалістака гурту «The Velvet Sun» , говорить, що ці пісні були дуже депресивними і не ув’язувалися із задуманою програмою. Музика 60-тих дуже сонячна і не співпадає з творчістю співачки.

Вистава «Amy Winehouse. Body And Sou» – синтез вокалу та поезії. Пісні у стилі джаз, r’n’b та соул звучали упереміш з віршами поета Павла Коробчука. У музичній виставі він втілив роль журналіста, який бере останнє у житті Уайнхауз інтерв’ю.

Павло Коробчук ділиться своїми думками про співачку:”Життя у неї складне було. Це проблеми із наркотиками, і, можливо, інфантильні сподівання щирого контакту з людьми.  Які перекриваються відомістю, популярністю. Тобто вона, можливо, не витримувала цієї боротьби”.

За свій короткий, але яскравий земний шлях Емі Уайнхауз встигла написати десятки синглів, стати володаркою числених музичних премій, побувати у психлікарні та навіть за гратами. Для поціновувачів її творчості така вистава ще один привід згадати її пісні та її життя.

А

Схоже

Упродовж місяця в обласній бібліотеці для юнацтва триватиме виставка випускних робіт учнів 27-ої спеціалізованої школи імені Дмитра Іваха. У цьому закладі мистецькі дисципліни діти вивчають з першого класу. В експозиції «Палітра настрою» зібрано 30 робіт минулорічних одинадцятикласників. Основною темою виставки став космос. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

Заявки на участь у IV театральному фестивалі «Комора», який проходитиме з 18 по 21 жовтня в РЦКМ “Розмай” (вул. Шевченка 41), за словами організаторів, подали 34 колективи. Однак на сцені Кам’янця-Подільського зіграють лише найкращі, повідомляє прес-служба міської ради. У програмі – різножанрові вистави, перфоманси від кращих театральних колективів з різних куточків України, майстер-класи, цікаві зустрічі, […]

«Три бачення», яке обʼєднало різних за стилем та світоглядом авторів зі Славути та Ізяслава, презентували славутчанам 16 жовтня. Арт-подія, яка в такому форматі проходила у райцентрі вперше, була приурочена до Дня художника, який щороку відзначається в Україні 14 жовтня. На творчому заході були присутні представники міської влади, працівники музею, учні навчальних закладів та жителі міста. […]