«Body And Soul» – подарунок хмельницьким поціновувачам творчості Емі Уайнхауз

“Тіло та душу” відомої скандальної співачки Емілі Уайнхауз показали у Хмельницькому. У моно-тетарі «Кут» відбулася вистава «Body And Soul», де виконувалися пісні британської вокалістки та читали вірші про її життя. Для поціновувачів це стало унікальною можливістю знову оживити творчість Уайнхауз, яка померла від передозування більше п’яти років тому.

 

Пісні відомої британки заспівала вокалістка київського гурту «The Velvet Sun» Варвара Чайковська. Поціновувачі творчості Емі Уайнхауз попросили музикантів включити хіти британки і свій репертуар. Але з часом стало зрозуміло: ці пісні заслуговують окремого перфомансу.

Варвара Чайковська, вокалістака гурту «The Velvet Sun» , говорить, що ці пісні були дуже депресивними і не ув’язувалися із задуманою програмою. Музика 60-тих дуже сонячна і не співпадає з творчістю співачки.

Вистава «Amy Winehouse. Body And Sou» – синтез вокалу та поезії. Пісні у стилі джаз, r’n’b та соул звучали упереміш з віршами поета Павла Коробчука. У музичній виставі він втілив роль журналіста, який бере останнє у житті Уайнхауз інтерв’ю.

Павло Коробчук ділиться своїми думками про співачку:”Життя у неї складне було. Це проблеми із наркотиками, і, можливо, інфантильні сподівання щирого контакту з людьми.  Які перекриваються відомістю, популярністю. Тобто вона, можливо, не витримувала цієї боротьби”.

За свій короткий, але яскравий земний шлях Емі Уайнхауз встигла написати десятки синглів, стати володаркою числених музичних премій, побувати у психлікарні та навіть за гратами. Для поціновувачів її творчості така вистава ще один привід згадати її пісні та її життя.

А

Схоже

Знаменитий тенор Емануеле Сервідіо та солістка Черкаської філармонії Олена Лютаревич подарують кам’янчанам і гостям міста концерт оперної музики. Прийме поціновувачів великого мистецтва міський будинок культури 21 липня о 19.00. Концертна програма буде насичена найвідомішими оперними аріями та дуетами зарубіжних і українських композиторів. Очікує на відвідувачів і особливий сюрприз від італійського тенора.

Сьогодні, 6 липня, о 16.00 в Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття міжнародного проекту «Сергій Параджанов. Імпресія дотику». Захід організовано Всеукраїнським проектом «Parajanov-ART». Його метою є популяризація творчості всесвітньо відомого режисера, одного з найвидатніших митців ХХ ст. – Сергія Параджанова й велика надія – заснувати з часом Перший музей Параджанова в Україні (хоча такий неформально […]

24 червня Марина Ярош — переможець конкурсу «Міс Старокостянтинів-2018», здобула перше місце на конкурсі у Греції. Після перемоги у міському конкурсі дівчина отримала запрошення на конкурс до Італії, проте до визначеної дати не встигла виготовити закордонний паспорт і не потрапила на конкурс краси. Згодом їй запропонували взяти участь у конкурсі в Греції. У неділю, 24 […]