У Хмельницькому перевізники хочуть за проїзд 4,50 грн, у Кам’янці-Подільському – 6 грн

Перевізники Кам’янця-Подільського  наполягають на підвищенні плати за проїзд до 6 грн.

Напередодні вони направили у міську раду лист з проханням розпочати необхідну процедуру для підняття тарифів.

Вчора, 16 січня, відбулося засідання Координаційної ради перевізників, на якому директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська повідомила, що підприємцям тепер необхідно розмістити у ЗМІ повідомлення та оголошення про аналіз регуляторного впливу, надати в профільний департамент розрахунки та провести громадські слухання. Лише після цього проект рішення про підняття тарифів може бути винесений на засідання виконавчого комітету.

Як повідомлялося раніше  , у Хмельницькому виконком міськради планує затвердити нові тарифи на проїзд у громадському транспорті з 1 березня. Вартість проїзду  у Хмельницьких маршрутках становитиме 4, 5 грн.

Самі ж водії Кам’янецьких маршруток називають збільшення вартості проїзду «вимушеним кроком» через подорожчання запчастин та паливно-мастильних матеріалів.

Наразі підприємці називають прийнятною ціною за перевезення 6 гривень, однак готові йти на компроміс.

За попередніми розрахунками, збільшення вартості проїзду у Кам’янці-Подільському може статися не раніше березня цього року.

Востаннє транспортний тариф корегувався 2 роки тому і становить наразі 3,5 грн. А в сусідній з Хмельницькою Чернівецькій області вартість проїзду залишається незмінною – 3 грн.

Джерело: “Вечірній Кам’янець”

Схоже

Атракціон “Веселі гірки” і парку імені Чекмана, який довгий час слугував розвагою для відвідувачів, демонтують, відповідно до рішення 22 сесії міської ради. Він незмінно функціонував 28 років. Уже понад п’ять років атракціон не працює. Він не те що не надає естетичного задоволення відвідувачам парку, а став певною мірою небезпечним. Це уже не перший демонтований у […]

Під час обстеження території при в’їзді до житлового будинку по вул. Чкалова, 18 були виявлені самовільно встановлені металеві конструкції-гаражі. На гаражах розклеїли повідомлення для їх власників з вимогою з’явитися в управління архітектури та містобудування (вул. Подільська, 10/1, каб. 222, тел. 65-07-29) з дозвільними документами на гараж в термін до 24.07.2018 року. У випадку неявки власників […]

Реконструкцію автомобільної дороги М-12 “Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка”: західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930), протяжністю майже 1 км, виконуватиме ТзОВ «СТЛ+М». 11 липня в результаті проведених у системі «Prozorro» відкритих торгів Службою автомобільних доріг визначено підрядника, з яким по закінченню терміну оскарження рішення та в разі відсутності скарг, […]