Соціальна політика Хмельницької АЕС як інструмент реалізації підвищення якості трудової діяльності

Соціальна політика ВП «Хмельницька АЕС» – система заходів, пов’язана з забезпеченням соціальних пільг та гарантій персоналу, членів сімей працівників, пенсіонерів – колишніх працівників, підтримка соціальних програм міста Нетішина та зони спостереження, на умовах програм соціальної політики Міненерговугілля України, ДП «НАЕК «Енергоатом» та Колективного договору енергокомпанії.
На Хмельницькій АЕС до витрат на соціальний розвиток передбачено виділення коштів для надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини, щомісячної матеріальної допомоги на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного і шестирічного віку, матеріальної допомоги родинам, що мають дітей-інвалідів, дітям-сиротам та напівсиротам у випадку втрати годувальника, на лікування працівника та членів його сім’ї, а також пенсіонерів. У випадку смерті працівника або його близьких родичів виплачується матеріальна допомога на поховання.
Відповідно до умов Колективного договору здійснюється одноразова грошова виплата працівникам, звільненим з ВП ХАЕС та його профспілкових органів у зв’язку з виходом на пенсію.
Серед програм з охорони та зміцнення здоров’я працівників – організація відпочинку і оздоровлення працівників та членів їх сімей шляхом виділення путівок в санаторно-курортні заклади та дітям – на відпочинок в оздоровчих таборах.
Кожен працівник Хмельницької АЕС вважає, що благодійність – це моральний обов’язок громадянина нашої держави. Щороку колектив атомної станції збирає кошти та вручає новорічні подарунки вихованцям 2-х Острозьких спеціальних шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та вадами розвитку, Берездівської школи-інтернату, мешканцям Кривинського інтернату для інвалідів та людей похилого віку. У День Святого Миколая від колективу Хмельницької АЕС вручаються новорічні подарунки дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні у дитячому відділенні міської лікарні.
Триває постійна співпраця з Нетішинським відділенням Товариства Червоного Хреста. У 2016 році працівники Хмельницької АЕС придбали членських марок на загальну суму 12,54 тис. грн. Надана допомога у проведенні в місті Нетішин фестивалю-конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «Вернісаж.ЕнергоФест».
Персонал Хмельницької АЕС бере участь у багатьох благодійних акціях зі збору коштів на лікування важкохворих працівників підприємства; для благодійного фонду «Союз волонтерів України». Колектив енергетичного підприємства також збирає одяг, взуття та побутові речі для Хмельницької обласної громадської організації «Фонд сталого розвитку «Князів Сангушко» для подальшої передачі малозабезпеченим сім’ям Славутського та Ізяславського районів; доставляє подарунки та добровільно зібрані пожертвування вихованцям спеціалізованих інтернатів, громадянам похилого віку та інвалідам.

Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]