У Кам’янець-Подільському реалізується унікальний соціальний проект

На Всеукраїнській краудфандинговій платформі Спільнокошт стартував проект соціального бізнесу, який буде реалізовано у місті на камені.

Проект покликаний зробити приємний здоровий відпочинок і самовдосконалення доступні всім! Доступ до книжок та перебування у просторі Крамнички для школярів і пенсіонерів буде безкоштовним, а всі заходи – з зарезервованими місцями для них.

Також постійні знижки для студентів, підбір необхідної літератури для навчання та самовдосконалення, настільні ігри, затишна атмосфера та ще багато приємних сюрпризів..

Простір Крамнички детально спланований для затишного перебування людей поважного віку, школярів, творчих особистостей та людей з обмеженими фізичними можливостями.

За словами організаторів завдяки цьому проекту у Кам`янець-Подільскому:

  • З`явиться простір, де різні категорії населення можуть спілкуватися між собою та ділитися світобаченням. Так громада краще розуміє потреби одне одного, а це запорука міцного суспільства.
  • Простір, в якому люди поважного віку будуть почувати себе потрібними. Місце відпочинку наших з вами дідусів і бабусь не повинно обмежуватися лавкою біля під`їзду або диваном перед телевізором.
  • В місті збільшиться кількість громадських майданчиків для обміну творчими надбаннями.
  • Зростатиме туристичний статус  міста.
  •  З`явиться простір для презентації  витворів мистецтва місцевих творців, чиї роботи у подальшому будуть прикрашати оселі по всьому світу!
Схоже

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]

Керівництво Управління Держпраці у Хмельницькій області наклало штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 670 тисяч 140 грн. за використання праці шістьох офіційно неоформлених працівників. Постанову винесено на підставі акта документальної позапланової виїзної перевірки Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Під час перевірки підприємець надав документи щодо працевлаштування 24 найманих працівників. З двома працівниками були укладені […]

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін вирок Дунаєвецького районного суду, яким 50-річного винуватця ДТП позбавили волі на 8 років і присудили виплатити відшкодування родичам загиблих в розмірі 750 тисяч гривень. Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 11 жовтня 2015 року близько пів на шосту ранку на автодорозі «Житомир — Чернівці» поблизу села Січинці Дунаєвецького району, повідомляє […]