У Кам’янець-Подільському реалізується унікальний соціальний проект

На Всеукраїнській краудфандинговій платформі Спільнокошт стартував проект соціального бізнесу, який буде реалізовано у місті на камені.

Проект покликаний зробити приємний здоровий відпочинок і самовдосконалення доступні всім! Доступ до книжок та перебування у просторі Крамнички для школярів і пенсіонерів буде безкоштовним, а всі заходи – з зарезервованими місцями для них.

Також постійні знижки для студентів, підбір необхідної літератури для навчання та самовдосконалення, настільні ігри, затишна атмосфера та ще багато приємних сюрпризів..

Простір Крамнички детально спланований для затишного перебування людей поважного віку, школярів, творчих особистостей та людей з обмеженими фізичними можливостями.

За словами організаторів завдяки цьому проекту у Кам`янець-Подільскому:

  • З`явиться простір, де різні категорії населення можуть спілкуватися між собою та ділитися світобаченням. Так громада краще розуміє потреби одне одного, а це запорука міцного суспільства.
  • Простір, в якому люди поважного віку будуть почувати себе потрібними. Місце відпочинку наших з вами дідусів і бабусь не повинно обмежуватися лавкою біля під`їзду або диваном перед телевізором.
  • В місті збільшиться кількість громадських майданчиків для обміну творчими надбаннями.
  • Зростатиме туристичний статус  міста.
  •  З`явиться простір для презентації  витворів мистецтва місцевих творців, чиї роботи у подальшому будуть прикрашати оселі по всьому світу!
Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]