Минулого року на Хмельниччині від виробничих травм загинуло 13 осіб

У Хмельницькій області впродовж 2016 року на виробництві травмувалось 123 особи, 13 працівників – смертельно (впродовж 2015 року – 16).

Зниження смертельного травматизму відбулося на підприємствах: целюлозно-паперової промисловості (-1 або 0 проти 1 у 2015 році), сільського господарства (-4 або 3 проти 7), соціально-культурної сфери (-2 або 0 проти 2), торгівлі (-2 або 0 проти 2).

Ріст смертельного травматизму відбувся на підприємствах будівництва та промисловості будматеріалів (+1 або 3 проти 2 у минулому році), енергетики (+1 або 1 проти 0), хімічної, нафтохімічної, нафтопереробної промисловості (у т.ч. об’єктах підвищеної небезпеки) (+1 або 1 проти 0), автодорожнього транспорту (+1 або 1 проти 0), лісового господарства (+1 або 1 проти 0), на підприємствах харчової промисловості та переробки сільськогосподарських продуктів (+2 або 2 проти 0).

Види подій, що призвели до нещасних випадків зі смертельними наслідками, пов’язаних із виробництвом: внаслідок вибуху, падіння потерпілого, пригоди на транспорті, падіння, обрушення, обвалення предметів, матеріалів, породи, ґрунту, асфіксії та ураження електричним струмом.

Відповідно до аналізу смертельного травматизму, у минулому році, 13 (100%) нещасних випадків сталися внаслідок організаційних причин.

Довідково:
У Хмельницькій області 27 637 піднаглядових суб’єктів господарювання, 98 510 виробничих об’єктів та 319 зареєстрованих об’єктів підвищеної небезпеки.

Чисельність працівників на підприємствах піднаглядних суб’єктів господарювання – 381 037.

За даними управління Держпраці у Хмельницькій області
Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]