Минулого року на Хмельниччині від виробничих травм загинуло 13 осіб

У Хмельницькій області впродовж 2016 року на виробництві травмувалось 123 особи, 13 працівників – смертельно (впродовж 2015 року – 16).

Зниження смертельного травматизму відбулося на підприємствах: целюлозно-паперової промисловості (-1 або 0 проти 1 у 2015 році), сільського господарства (-4 або 3 проти 7), соціально-культурної сфери (-2 або 0 проти 2), торгівлі (-2 або 0 проти 2).

Ріст смертельного травматизму відбувся на підприємствах будівництва та промисловості будматеріалів (+1 або 3 проти 2 у минулому році), енергетики (+1 або 1 проти 0), хімічної, нафтохімічної, нафтопереробної промисловості (у т.ч. об’єктах підвищеної небезпеки) (+1 або 1 проти 0), автодорожнього транспорту (+1 або 1 проти 0), лісового господарства (+1 або 1 проти 0), на підприємствах харчової промисловості та переробки сільськогосподарських продуктів (+2 або 2 проти 0).

Види подій, що призвели до нещасних випадків зі смертельними наслідками, пов’язаних із виробництвом: внаслідок вибуху, падіння потерпілого, пригоди на транспорті, падіння, обрушення, обвалення предметів, матеріалів, породи, ґрунту, асфіксії та ураження електричним струмом.

Відповідно до аналізу смертельного травматизму, у минулому році, 13 (100%) нещасних випадків сталися внаслідок організаційних причин.

Довідково:
У Хмельницькій області 27 637 піднаглядових суб’єктів господарювання, 98 510 виробничих об’єктів та 319 зареєстрованих об’єктів підвищеної небезпеки.

Чисельність працівників на підприємствах піднаглядних суб’єктів господарювання – 381 037.

За даними управління Держпраці у Хмельницькій області
Схоже

Завтра місто прощатиметься з Юрієм, Оленою та Катрусею Іщук, які загинули у ДТП біля села Прибузьке Хмельницького району. Прощання із загиблими відбудеться 22 липня о 12.00 год. за адресою вул. Шевченка,4. (3 під’їзд).  Нагадаємо, жахлива дорожно-транспортна пригода сталася вчора, 20 липня. 36-річний водій «Фольксваген Гольф» виїхав на смугу зустрічного руху, де  сталося лобове зіткнення з […]

Протягом тижня, з 1 по 7 серпня у Сатанівському міському Будинку культури можна буде придбати вишиванки та прикраси зі Львова, Трускавця та Коломиї, рівненські картини з бурштину, жіночий одяг з Миколаєва, одяг з натуральної бавовни з Дніпра, верхній одяг з Харкова, а також хутряні вироби, взуття, текстильні та трикотажні вироби, цейлонський чай і навіть тренажер-реабілітатор. […]

Відтепер на конвертах, в яких Апеляційний суд Хмельницької області шле свою кореспонденцію, адресати побачать QR-код. За допомогою фотокамери мобільного телефону і спеціального додатку (програми-розпізнавача) кожен громадянин зможе дізнатися адресу й контактні дані суду, а також побачити локацію на Гугл мапі, повідомляє прес-служба суду. Функціонал впровадили IT-спеціалісти суду, аби відвідувачі могли без проблем дістатися до будівлі. Для […]