Минулого року на Хмельниччині від виробничих травм загинуло 13 осіб

У Хмельницькій області впродовж 2016 року на виробництві травмувалось 123 особи, 13 працівників – смертельно (впродовж 2015 року – 16).

Зниження смертельного травматизму відбулося на підприємствах: целюлозно-паперової промисловості (-1 або 0 проти 1 у 2015 році), сільського господарства (-4 або 3 проти 7), соціально-культурної сфери (-2 або 0 проти 2), торгівлі (-2 або 0 проти 2).

Ріст смертельного травматизму відбувся на підприємствах будівництва та промисловості будматеріалів (+1 або 3 проти 2 у минулому році), енергетики (+1 або 1 проти 0), хімічної, нафтохімічної, нафтопереробної промисловості (у т.ч. об’єктах підвищеної небезпеки) (+1 або 1 проти 0), автодорожнього транспорту (+1 або 1 проти 0), лісового господарства (+1 або 1 проти 0), на підприємствах харчової промисловості та переробки сільськогосподарських продуктів (+2 або 2 проти 0).

Види подій, що призвели до нещасних випадків зі смертельними наслідками, пов’язаних із виробництвом: внаслідок вибуху, падіння потерпілого, пригоди на транспорті, падіння, обрушення, обвалення предметів, матеріалів, породи, ґрунту, асфіксії та ураження електричним струмом.

Відповідно до аналізу смертельного травматизму, у минулому році, 13 (100%) нещасних випадків сталися внаслідок організаційних причин.

Довідково:
У Хмельницькій області 27 637 піднаглядових суб’єктів господарювання, 98 510 виробничих об’єктів та 319 зареєстрованих об’єктів підвищеної небезпеки.

Чисельність працівників на підприємствах піднаглядних суб’єктів господарювання – 381 037.

За даними управління Держпраці у Хмельницькій області
Схоже

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]

Керівництво Управління Держпраці у Хмельницькій області наклало штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 670 тисяч 140 грн. за використання праці шістьох офіційно неоформлених працівників. Постанову винесено на підставі акта документальної позапланової виїзної перевірки Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Під час перевірки підприємець надав документи щодо працевлаштування 24 найманих працівників. З двома працівниками були укладені […]

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін вирок Дунаєвецького районного суду, яким 50-річного винуватця ДТП позбавили волі на 8 років і присудили виплатити відшкодування родичам загиблих в розмірі 750 тисяч гривень. Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 11 жовтня 2015 року близько пів на шосту ранку на автодорозі «Житомир — Чернівці» поблизу села Січинці Дунаєвецького району, повідомляє […]