Сергій Лабазюк: «Два скликання народний депутат і зарплати не отримую»

Недоречно ставити питання про підвищення зарплати, коли розмір пенсії і зарплати бюджетників та інших громадян є надзвичайно низькими. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк під час одного з телеефірів.

«Рівень економіки не дає змоги сьогодні розглядати в комплексі підвищення зарплати всім. Відповідно і не може це бути першочерговим для депутатів”, – пояснив нардеп.

Водночас С. Лабазюк вважає, що народні обранці мають отримувати достойну оплату, аби ефективно працювати і не спокушатися на корупцію.

«Є велика кількість нардепів, які прийшли в політику не з бізнесу. Ці люди потребують достойної зарплати, за яку вони не будуть спокушатися на подачки і корупційні моменти. Ми говоримо про те, що хочемо отримати професійний вищий законодавчий орган. Для того, щоб він таким був нам потрібна відповідна мотивація. Тому якщо подивитися на цифру 17,5 тисяч гривень з точки зору зарплати і доходів для громадян України взагалі, то цифра є достойною і нормальною. Якщо дивитися на витратну частину народного обранця з розрахунку на утримання своїх власних витрат, роботи на окрузі, то тоді ця цифра не є значною», – зазначив політик.

Сергій Лабазюк також зізнався, що депутатської зарплати особисто не отримує.

«Два скликання народний депутат і зарплати не отримую. З першого дня написав заяву про перерахунок до благодійного фонду на потреби дітей. Я самодостатня людина і це підтверджує моя декларація», – додав С. Лабазюк.

Схоже

13 жовтня народний депутат від УКРОПу Олександр Шевченко переміг на президентських праймеріз партії у Хмельницькій області. За політика проголосували 184 делегати загальних зборів Хмельницької обласної організації УКРОПу. Заступниця голови Комісії партійного контролю «Українського об’єднання патріотів» Оксана Тунік-Фриз та заступниця голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко посіли друге та третє місця відповідно. Під час праймеріз […]

Народні депутати Віктор Бондар (самовисуванець по округу №191, до якого входять місто Старокостянтинів, Віньковецький, Деражнянський, Летичівський, Старокостянтинівський, Старосинявський райони) та Антон Яценко (група «Партія Відродження») пропонують зменшити фінансову підтримку Національної суспільної телекомпанії України у 2019 році на 1 040 370 000 грн. Про це йдеться у пропозиціях депутатів до  проекту закону про Державний бюджет України […]

У суботу, 13 жовтня, о 15.00 у Хмельницькому,  в залі Хмельницького  університету управління та права (у Будинку офіцерів на вул. Проскурівській, 57) відбудеться зустріч з учасниками президентських праймеріз УКРОПу Олександром Шевченком, Іриною Головатенко та Оксаною Тунік-Фриз. Нагадаємо, що УКРОП першим серед політичних сил України проводить публічні президентські праймеріз. Це процедура внутрішньопартійних виборів, завдяки якій зростає […]