Сергій Лабазюк: «Два скликання народний депутат і зарплати не отримую»

Недоречно ставити питання про підвищення зарплати, коли розмір пенсії і зарплати бюджетників та інших громадян є надзвичайно низькими. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк під час одного з телеефірів.

«Рівень економіки не дає змоги сьогодні розглядати в комплексі підвищення зарплати всім. Відповідно і не може це бути першочерговим для депутатів”, – пояснив нардеп.

Водночас С. Лабазюк вважає, що народні обранці мають отримувати достойну оплату, аби ефективно працювати і не спокушатися на корупцію.

«Є велика кількість нардепів, які прийшли в політику не з бізнесу. Ці люди потребують достойної зарплати, за яку вони не будуть спокушатися на подачки і корупційні моменти. Ми говоримо про те, що хочемо отримати професійний вищий законодавчий орган. Для того, щоб він таким був нам потрібна відповідна мотивація. Тому якщо подивитися на цифру 17,5 тисяч гривень з точки зору зарплати і доходів для громадян України взагалі, то цифра є достойною і нормальною. Якщо дивитися на витратну частину народного обранця з розрахунку на утримання своїх власних витрат, роботи на окрузі, то тоді ця цифра не є значною», – зазначив політик.

Сергій Лабазюк також зізнався, що депутатської зарплати особисто не отримує.

«Два скликання народний депутат і зарплати не отримую. З першого дня написав заяву про перерахунок до благодійного фонду на потреби дітей. Я самодостатня людина і це підтверджує моя декларація», – додав С. Лабазюк.

Схоже

На початку нового пленарного тижня 8-мої сесії 8-го скликання Верховної Ради народний депутат України Сергій Лабазюк закликав з трибуни колег-парламентарів працювати у конструктиві задля вирішення нагальних проблем у країні. На думку нардепа, попри те, що розпочався новий пленарний тиждень, проблеми в державі залишаються старі. У Верховній Раді приймають реформи, говорять про модернізацію в різних сферах. […]

Згідно соціологічного дослідження групи «Рейтинг» лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, за яку у разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв би у них участь та визначився із вибором. Петра Порошенка готові підтримати 15,6% опитаних, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка – 8,7%, Вадима Рабіновича – 8,3%, […]

Українська влада повинна відмовитися від практики  кредитів та співпраці з МВФ і зосередитись на розвитку власної економіки, промислового сектору, працювати над збільшенням експорту вітчизняних товарів. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в кулуарах Верховної Ради. За словами політика, Фонд ставить перед країною вимоги, які «обернуться зашморгом на шиї» для країни. «З одного боку, МВФ ніби і спонукає владу […]