Сергій Лабазюк: «Два скликання народний депутат і зарплати не отримую»

Недоречно ставити питання про підвищення зарплати, коли розмір пенсії і зарплати бюджетників та інших громадян є надзвичайно низькими. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк під час одного з телеефірів.

«Рівень економіки не дає змоги сьогодні розглядати в комплексі підвищення зарплати всім. Відповідно і не може це бути першочерговим для депутатів”, – пояснив нардеп.

Водночас С. Лабазюк вважає, що народні обранці мають отримувати достойну оплату, аби ефективно працювати і не спокушатися на корупцію.

«Є велика кількість нардепів, які прийшли в політику не з бізнесу. Ці люди потребують достойної зарплати, за яку вони не будуть спокушатися на подачки і корупційні моменти. Ми говоримо про те, що хочемо отримати професійний вищий законодавчий орган. Для того, щоб він таким був нам потрібна відповідна мотивація. Тому якщо подивитися на цифру 17,5 тисяч гривень з точки зору зарплати і доходів для громадян України взагалі, то цифра є достойною і нормальною. Якщо дивитися на витратну частину народного обранця з розрахунку на утримання своїх власних витрат, роботи на окрузі, то тоді ця цифра не є значною», – зазначив політик.

Сергій Лабазюк також зізнався, що депутатської зарплати особисто не отримує.

«Два скликання народний депутат і зарплати не отримую. З першого дня написав заяву про перерахунок до благодійного фонду на потреби дітей. Я самодостатня людина і це підтверджує моя декларація», – додав С. Лабазюк.

Схоже

Ці люди розбудовували країну, розвивали промисловість, ліквідовували наслідки Чорнобильської катастрофи, виконували інтернаціональний обов’язок, але після всього зробленого держава про них просто забула. Люди, з якими сталася біда, залишилися обабіч дороги повноцінного життя. Вони вже не сподіваються на державу. Натомість про них піклуються небайдужі. Вже декілька років поспіль цією підтримкою та надійною опорою для людей з […]

На партійному з’їзді політичної партії «Народний фронт», який відбувся 11 листопада у Києві, було підведено підсумки діяльності за 2014-2017 рр. Делегація Хмельницької обласної організації ПП “Народний фронт” на чолі з народним депутатом, головою обласної організації Олександром Ксенжуком також взяла участь у Всеукраїнському партійному з’їзді. Також політична сила визначилася із основними пріоритетами розвитку, які задекларувала у резолюції […]

Парламент має активно включитися в доопрацювання Держбюджету-2018, аби зменшити навантаження на місцеві бюджети. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк під час свого виступу в сесійній залі Верховної Ради. Нардеп нагадав, що при підготовці проекту Держбюджету-2018 до першого читання парламентарі подали більше 2 тис. поправок. Він також закликав підійти до їх розгляду прагматично і не відкладати […]