Чиє сміття? Селяни з Кам’янеччини кивають на львівян

Нову порцію “несанкціонованого” сміття виявили на своїй території мешканці села Довжок Кам’янець-Подільського району.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав кам’янчанин Влад Гайдук:

“Львівське сміття приїхало до Довжку Кам’янець-Подільського району, громада села обурена, сільський голова виявивши заїздже сміття, сьогодні 23.01.2017 о 09:22 години звернувся до поліції з відповідною заявою”

На доказ викладено декілька фото, серед яких – зображення чеку з львівського магазину.

У коментарях одні подоляни висловлюють сумніви у тому, що сміття дійсно зі Львова:

“Можливо, людина з Довжку була в Львові? По одному чеку вирішити звідки сміття, можливо?” 

“А там тільки чек був, чи є ще докази львівського походження?”

Інші стверджують, що доказів достатньо:

“Від власного сміття не відмовляємось, але чужого нам не потрібно. Чеків є досить, крім того серед сміття чимало стаканів та інших відходів маркованив Львівськими логотипами… Весь обсяг сміття орієнтовно 40 тон. Інформація достовірна. Обстежували працівники поліції, та представники сільської ради.

 

 

 

Схоже

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

З метою створення Дунаєвецького молодіжного центру, в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови громадської організації «Молодь за конкретні справи» з представниками дошкільних навчальних закладів, педагогами – організаторами та бібліотекарями. На зустрічі мова йшла про створення такого центру, де б молодь могла раціонально і з користю використовувати свій вільний час, виявити всі свої таланти, відпочити в […]

З наближенням тепла торгівля першими весняними квітами набирає обертів, тому Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре наголошує: збирати та продавати первоцвіти суворо заборонено! Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. З метою збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт – 2018» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно […]