Олександра Щура зі Старокостянтинова через два роки знайшла нагорода за захист ДАПу

21 січня 2017 року в Центральному будинку офіцерів ЗС України м. Київ наш героїчний земляк, член  Громадської організації сержант Олександр Щур був нагороджений медалю “За оборону Донецького аеропорту”. Ось витяг з характеристики наданої командиром танкової роти: “З 7 по 12 січня 2015 року у складі екіпажу танка брав участь в обороні терміналів Донецького аеропорту. 8 січня його танк прямою наводкою знищував ротаційні підрозділи противника в старому терміналі ДАПу, а також підрозділи, що атакували новий термінал аеропорту. Не зважаючи на сильний мороз, відсутність їжі, постійні обстріли, стійко і мужньо виконував поставлену перед ним задачу. В результаті було знищено велику кількість живої сили та техніки противника. 18 січня в с. Піски за наказом командира 1 БТГр 93 ОМБр екіпаж танку виходив на рубіж населеного пункту Спартак, відбиваючи атаки противника. У результаті цього було знищено особовий склад ворога. У бойових діях проявив особисту мужність та героїзм”.
Вітаємо Олександра, скромного, тактичного та чудового товариша з нагородою, віримо, що і держава гідно оцінить подвиги нашого земляка.

Інформацією на своїй сторінці у Facebook поділився Сергій Жмурко

Схоже

Сучасний лікувально-діагностичний 8-поверховий корпус з’явиться на території Хмельницької обласної дитячої лікарні за три роки. Будівництво активно розпочалося на початку серпня. На разі завершується монтаж першого наріжного фундаментного блоку. Керівники області обіцяють за бюджетні кошти забезпечити новий медичний заклад усім необхідним сучасним обладнанням, серед яких, зокрема, й апарат МРТ. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

За словами начальника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталія Дзюби, перевірятимуть надання послуг на таксі не лише в обласному центрі, а й в усіх містах області. У 2018 році інспектори акцентуватимуть свою увагу на контролі роботи таксі. Починаючи з 1 листопада відпрацьовуватимуть перевірки спільними мобільними групами, до складу яких входять ДФС та поліція. Загалом у […]

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]