Школярі Білогір’я на Хмельниччині отримали мультимедійний комплекс і комп’ютери

У мешканців району немає сумнівів, що з обранням народного депутата України Андрія Шиньковича Білогірщина отримала надійного помічника у вирішенні наболілих питань. За трохи більше ніж два роки він разом з командою «За конкретні справи» покращив умови проживання в районі, особливих змін зазнали соціальні об’єкти.
Учні та педагогічний колектив Білогірського НВК вже неодноразово переконувались у тому, що Андрій Васильович – людина слова. Тож вкотре перед новорічними святами звернулись до нього з проханням придбати сучасну комп’ютерну техніку. Затрати це немалі, а обладнання необхідне для покращення навчального процесу.
«Ми вже випускники, тож маємо належно підготуватися до вступної кампанії і добре освоїти комп’ютери. Тому звернулися до Андрія Васильовича за допомогою, адже він вже не один раз виконував наші прохання, не відмовив і цього разу», – розповідають учні Білогірського НВК.
Залучити кошти Андрію Васильовичу вдалось з державного бюджету. А це 195 тисяч гривень для місцевих бюджетів на соціально-економічний розвиток. Саме з цієї суми і придбали 2 персональних комп’ютери для вчителів та ще 10 для учнів. Окрім цього, відтепер школа має і мультимедійний комплекс (ноутбук, проектор та екран). Придбали ще два сучасних телевізори. Тут вже долучився до справи педагогічний колектив: з шкільного бюджету виділили необхідну суму, аби НВК технічно було укомплектоване повністю.
«Наша команда «За конкретні справи» вже має гарний перелік справ, які були зроблені до сьогоднішнього дня у Білогірському НВК. А це і перекриття даху, і подарунки для учнів, надання необхідних матеріалів для підготовки до навчального року. Сьогодні ми виконали важливу місію – для учнів подарували комп’ютерний клас. Тому що вік сучасних технологій вимагає від нас іти в ногу з часом, і діти, які виходять з шкільної лави, повинні бути підготовлені до серйозного життя. Білогірщина є прикладом того, як учні отримують достойний рівень знать. Вони готові завтра приходити у серйозні вищі навчальні заклади та отримувати освіту, ставати професіоналами та  фахівцями. Маю надію, що сьогоднішній подарунок школі стане в нагоді не одному поколінню, а ми будемо разом з  батьками школярів, вчителями та нашою командою «За конкретні справи» радіти їхнім успіхам у подальшому житті», – зазначив народний депутат України Андрій Шинькович.
Радо зустріли Андрія Васильовича і учні старших класів, які в вузькому колі поспілкувались з парламентарем. Отримали декілька порад щодо навчання та важливості постійного самовдосконалення. Не обійшлося і без наступних завдань для народного обранця, які, за його переконанням, обов’язково будуть виконані. Адже це справа честі для всієї команди «За конкретні справи» – працювати на благо людей та для розвитку Хмельниччини.

Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]