Для мешканців Хмельницького надрукують листівки про захист житла від злочинців

У рамках реалізації проекту “Безпечний будинок” поліцейські провели зустріч з керівниками ЖЕКів.

Розробник проекту т.в.о. заступника начальника Хмельницького відділу поліції Ігор Кирник під час зустрічі наголосив присутнім на тому, що «безпечними» можуть стати не тільки будинки, які обслуговуються ОСББ, а й ті багатоповерхівки, які стоять на балансі ЖЕКів.

Нагадаємо, що з нового року у Хмельницькому розпочалося впровадження сервісно-профілактичного проекту «Безпечний будинок». У рамках реалізації цієї ініціативи поліцейські разом з представниками місцевої влади, працівниками комунальних служб та головами ОСББ проводять обстеження багатоповерхівок та прилеглих територій. За результатами огляду будівель надаються рекомендації їх мешканцям, як убезпечити своє житло від посягань злочинців, зокрема крадіжок майна.

А нещодавно відбулась зустріч представників Хмельницького відділу поліції з керівниками ЖЕКів. Під час цієї зустрічі розробник проекту Ігор Кирник наголосив присутнім, що не тільки будинки, які обслуговуються ОСББ, можуть стати «безпечними», а й ті, що стоять на балансі ЖКГ, також обстежуватимуться.

— Ми вже розробили пам’ятку з порадами, як убезпечити свій будинок, та спільно із Хмельницькою міською радою плануємо запустити її у друк в достатній кількості, – зазначив Ігор Кирник. – Окрім цього, на стадії вирішення питання про виготовлення та поширення інформаційних листівок серед мешканців обласного центру, де зазначена основна інформація, як вберегтися від шахрайств, крадіжок тощо.

Також Ігор Володимирович довів присутнім статистику вчинених злочинів та території міста за минулий рік, розповів про причини та умови скоєння цих злочинів, засоби і методи, які використовують злочинці для їх вчинення. Тож керівники ЖКГ мали змогу реально оцінити ризики, які загрожують будинкам, що стоять у них на балансі.

Тож з упевненістю можна сказати, що робота у напрямку підвищення ефективності взаємодії поліції і населення стосовно запобігання і попередження злочинів майнового характеру у Хмельницькому триває.

За інформацією Сектора комунікації поліції Хмельницької області

Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]