Торік Хмельницька академія випустила 273 офіцери-прикордонники

У єдиній в Україні академії, що готує прикордонників, говорять про високий рівень професійності своїх випускників. Хмельницькі прикордонники цілком в змозі взяти під контроль східний кордон держави.

У Національній академії держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького підбили підсумки роботи за минулий рік та поділилися планами на майбутнє, повідомляє Depo.Хмельницький.

Підсумовувати є що, адже торік академія втілювала нові освітньо-професійні програми з посиленою військово-прикордонною складовою. Стіни альма-матер полишили 273 офіцера-прикордонника, підготовлені за найвищим розрядом.Одним із важливих втілень у прикордонній академії називають введення навчального курсу з кримінального аналізу і аналізу ризиків для Нацполіції.

Курсанти-прикордонники минулоріч вперше працювали на державному кордоні, де вони впродовж кількох місяців мали змогу на практиці перевірити отримані в ВИШі знання.

Окрім цього, майже у два рази збільшилась кількість виїздів науково-педагогічного складу академії у закордонні відрядження. Впродовж минулого року викладачі НАДПСУ ім Богдана Хмельницького відвідали понад 20 країн світу, де переймали досвід ЄС та НАТО у організації охорони державних рубежів.

 

“Ми готові до безвізового режиму на західних рубежах держави і цілком в змозі взяти під контроль східний кордон України”, – запевнив ректор НАДПСУ генерал-майор Олег Шинкарук.

Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]