Торік Хмельницька академія випустила 273 офіцери-прикордонники

У єдиній в Україні академії, що готує прикордонників, говорять про високий рівень професійності своїх випускників. Хмельницькі прикордонники цілком в змозі взяти під контроль східний кордон держави.

У Національній академії держприкордонслужби імені Богдана Хмельницького підбили підсумки роботи за минулий рік та поділилися планами на майбутнє, повідомляє Depo.Хмельницький.

Підсумовувати є що, адже торік академія втілювала нові освітньо-професійні програми з посиленою військово-прикордонною складовою. Стіни альма-матер полишили 273 офіцера-прикордонника, підготовлені за найвищим розрядом.Одним із важливих втілень у прикордонній академії називають введення навчального курсу з кримінального аналізу і аналізу ризиків для Нацполіції.

Курсанти-прикордонники минулоріч вперше працювали на державному кордоні, де вони впродовж кількох місяців мали змогу на практиці перевірити отримані в ВИШі знання.

Окрім цього, майже у два рази збільшилась кількість виїздів науково-педагогічного складу академії у закордонні відрядження. Впродовж минулого року викладачі НАДПСУ ім Богдана Хмельницького відвідали понад 20 країн світу, де переймали досвід ЄС та НАТО у організації охорони державних рубежів.

 

“Ми готові до безвізового режиму на західних рубежах держави і цілком в змозі взяти під контроль східний кордон України”, – запевнив ректор НАДПСУ генерал-майор Олег Шинкарук.

Схоже

Сьогодні, 24 березня, о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху. Управління з питань екології благоустрою міста закликає небайдужих жителів міста Хмельницького приєднатись до кампанії Година Землі і вимкнути світло на 1 годину! Хмельничани цього року ввосьме підтримають акцію. Крім цього, 24 березня о […]

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]