З Хмельниччини навесні запланували забрати до війська 1500 рекрутів

Цієї весни до лав ЗСУ Хмельниччина загітує рекордну кількість рекрутів. Планове завдання весняного призову на строкову службу від Хмельницької області складає 1500 чоловік.

«В минулому році був план 630 чоловік, – каже військовий комісар Хмельницької області Сергій Присяжнюк. І пояснює: – Якщо раніше Збройні сили України комплектувалися за принципом 90% – контрактники і 10% – солдати строкової служби,то тепре 80% на 20% відповідно».

За словами головного військового комісара обалсті, жоден із солдатів строкової служби не буде направлений у зону АТО. Наразі триває відбір охочих служити в армії за контрактом. Для Хмельницької області планове завдання на перший квартал складає 490 осіб сержантського та рядового складу. Вже до кінця січня на навчання до центрів ВСУ мають відправити 245 контрактників. Кращими районами із залученням військових-контрактників Сергій Присяжнюк назвав Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Волочиський та Новоушицький райони.

Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”