“370 днів у камуфляжі”. Щоденник добровольця
У Шепетівці, в приміщенні музею Миколи Островського, відбулася презентація книги демобілізованого військового із Здолбунова Петра Солтиса.
Петро Олегович – борець ще з юності, брав участь в обох Майданах. Тому, коли розпочались запеклі бої на Сході України, не вагаючись пішов захищати Батьківщину. Пішов добровольцем, із першого дня почав вести військовий щоденник, де описував події, які відбувалися.

Книга у шести розділах розповідає про військову підготовку дивізіону, військові дії на Сході України, моральний та фізичний стан бійців, які повертаються додому з війни. А ще – прагнення показати воєнні реалії без прикрас та вигадок.

Пан Солтис презентував свою книгу, розповідаючи про події, які внесли корективи в його життя, про свої відчуття та фронтові будні. Відповідав на запитання. Разом із Лідією Юхимович згадали події з книги, зокрема, його відповідальну посаду та святкування 50-річчя.

Потім був перегляд документального фільму про військові будні Окремої Артилерійської 44 бригади.

Голова ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО» Андрій Кондратюк, товариш і побратим Петра Олеговича, розповів про створення 44-ї бригади, історію створення герба та прапора бригади.

Героїв, які загинули, вшанували хвилиною мовчання.

За матеріалами сайту міста Шепетівка.

Більше фото – за посиланням.
Схоже

Сьогодні, 24 березня, о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху. Управління з питань екології благоустрою міста закликає небайдужих жителів міста Хмельницького приєднатись до кампанії Година Землі і вимкнути світло на 1 годину! Хмельничани цього року ввосьме підтримають акцію. Крім цього, 24 березня о […]

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]