“370 днів у камуфляжі”. Щоденник добровольця
У Шепетівці, в приміщенні музею Миколи Островського, відбулася презентація книги демобілізованого військового із Здолбунова Петра Солтиса.
Петро Олегович – борець ще з юності, брав участь в обох Майданах. Тому, коли розпочались запеклі бої на Сході України, не вагаючись пішов захищати Батьківщину. Пішов добровольцем, із першого дня почав вести військовий щоденник, де описував події, які відбувалися.

Книга у шести розділах розповідає про військову підготовку дивізіону, військові дії на Сході України, моральний та фізичний стан бійців, які повертаються додому з війни. А ще – прагнення показати воєнні реалії без прикрас та вигадок.

Пан Солтис презентував свою книгу, розповідаючи про події, які внесли корективи в його життя, про свої відчуття та фронтові будні. Відповідав на запитання. Разом із Лідією Юхимович згадали події з книги, зокрема, його відповідальну посаду та святкування 50-річчя.

Потім був перегляд документального фільму про військові будні Окремої Артилерійської 44 бригади.

Голова ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО» Андрій Кондратюк, товариш і побратим Петра Олеговича, розповів про створення 44-ї бригади, історію створення герба та прапора бригади.

Героїв, які загинули, вшанували хвилиною мовчання.

За матеріалами сайту міста Шепетівка.

Більше фото – за посиланням.
Схоже

Керівництво Управління Держпраці у Хмельницькій області наклало штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 670 тисяч 140 грн. за використання праці шістьох офіційно неоформлених працівників. Постанову винесено на підставі акта документальної позапланової виїзної перевірки Головного управління ДФС у Хмельницькій області. Під час перевірки підприємець надав документи щодо працевлаштування 24 найманих працівників. З двома працівниками були укладені […]

Апеляційний суд Хмельницької області залишив без змін вирок Дунаєвецького районного суду, яким 50-річного винуватця ДТП позбавили волі на 8 років і присудили виплатити відшкодування родичам загиблих в розмірі 750 тисяч гривень. Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 11 жовтня 2015 року близько пів на шосту ранку на автодорозі «Житомир — Чернівці» поблизу села Січинці Дунаєвецького району, повідомляє […]

На сайті Klischko Foundation офіційно оголошено 25 шкіл-переможців Всеукраїнського проекту “ZERO WASTE SCHOOL”, і Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 стала однією із них. Відбір шкіл-переможців базувався на критеріях: •    активність під час проведення дводенного тренінгу у школі та Zero Waste Day у громаді; •    взаємодія у соціальних мережах та висвітлення проектної діяльності у ЗМІ; […]