Хмельницька молодь влаштує квест, щоб вшанувати загиблих під Крутами

У неділю, 29 січня, в центрі міста студенти організують масштабні ігри.

«Квест буде відбуватися в межах парку ім. Шевченка, Кам’янецького переїзду та майданчика біля Дитячого світу. Плануємо залучити до акції 40 осіб, вони будуть поділені на кілька команд. Учасники будуть виконувати різні завдання, зокрема, відтворять події 99-річної давності. Квест проводимо для того, аби нагадати людям про цю трагедію. Бо насправді історія повторюється і те, що відбувається в Україні зараз, нагадує події 1918 року. Приєднатися можуть усі бажаючі, зареєструватися можна у соціальних мережах на моїй сторінці. Початок квесту о 12.00», – каже організатор квесту, голова Хмельницького осередку Пласту Національної скаутської організації Олександр Процун.

99 років тому поблизу залізничної станції Крути 400 студентів зуміли призупинити наступ кількатисячної радянської армії . Це дало змогу українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір, який , за оцінками істориків, врятував молоду українську державність . Трагічна загибель студент ів під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

Схоже

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоду переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]