Хмельницький проводжатиме зиму “Подільським смаколиком”

У Хмельницькому почали підготовку до ІІ фестивалю вуличної їжі “Проскурівські смаколики”. Чи знаєте ви все про українську кухню? А чи знаєте ви щось саме про подільську кухню?

Несправедливо забуті страви подільської кухні відроджує фестиваль вуличної їжі, який пройшов у Хмельницькому вперше просто неба. Ініціативу створення та проведення фестивалю “Поділля-Центр” активно підтримала міська влада. Отож, участь у фестивалі могли взяти усі жителі та гості обласного центру в самісінькому центрі Хмельницького – сквері імені Тараса Шевченка. Подробиці першого фестивалю можна подивитися  в youtube.

А вже 25 лютого відбудеться другий фестиваль вуличної іжі в Хмельницькому  – “Проскурівський смаколик”.

Скоро на сайті “Поділля-Центр”  можна буде ознайомитися з кращими  рецептами млинців від досвідчених ресторанів Хмельницького.  Фестиваль чекає хмельничан на святкування Масляної у сквері імені Шевченка.  Свято по–українськи  – це смачні страви та цікаві забави!

Схоже

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

З метою створення Дунаєвецького молодіжного центру, в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови громадської організації «Молодь за конкретні справи» з представниками дошкільних навчальних закладів, педагогами – організаторами та бібліотекарями. На зустрічі мова йшла про створення такого центру, де б молодь могла раціонально і з користю використовувати свій вільний час, виявити всі свої таланти, відпочити в […]

З наближенням тепла торгівля першими весняними квітами набирає обертів, тому Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре наголошує: збирати та продавати первоцвіти суворо заборонено! Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. З метою збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт – 2018» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно […]