Тихий візит грузинського реформатора

Про візит на Хмельниччину Саакашвілі мало хто знав. Робочу поїздку грузинського реформатора не афішували серед широкого кола. Якби там не було, він приїхав знайомитися із нашими людьми.

Розпочав із Понінки. Селище обрав не випадково, адже картонна фабрика ще влітку прогриміла на усю Україну. Тутешні люди давно не бачили білосніжної зими, а дітвора ліпить чорних сніговиків. Ціле село страждає від сажі, якою вкриті чи не усі  місцеві вулиці, скаржаться жителі і на здоров’я, адже дихати доводиться теж цією чорно кіпотю.

Селяни винуватять у своїх бідах місцеву картонну фабрику. Але у цієї медалі 2 сторони: з однієї – це викиди в повітря, з іншої – робочі місця та немала зарплатня.

 

Такого гостя цього дня у місцевій в лікарні аж ніяк не чекали, проте зачинені двері вдалось подолати… Зараз приміщення, в якому раніше рятували життя, пустує… 8 000 осіб та 4 прилеглих селища залишились без медичної допомоги. Висловлювали протести, мітингували, але в результаті працює в Понінці лише поліклініка.

Як стверджують місцеві люди – влада навчилася закривати очі на проблеми простих і смертних селян. Тож просять допомоги у грузина.

Щоб не годувати людей «обіцянками», Саакашвілі перед громадою встановлює рамки для виконання свого плану.

 

В одному із найдревніших міст України —  Полонному — влада теж продемонструвала все, на що здатна. Небайдужі жителі зібрались поскаржитись на очисні споруди.

З року в рік на очисні виділяють кошти, але питання місцевої каналізації досі залишається невирішеним.

Також навідався Михайло Саакашвілі до селища Гриців Шепетівського району. Довго спілкувався із місцевими. Порадив об’єднуватися і діяти.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

 

 

Схоже

На початку нового пленарного тижня 8-мої сесії 8-го скликання Верховної Ради народний депутат України Сергій Лабазюк закликав з трибуни колег-парламентарів працювати у конструктиві задля вирішення нагальних проблем у країні. На думку нардепа, попри те, що розпочався новий пленарний тиждень, проблеми в державі залишаються старі. У Верховній Раді приймають реформи, говорять про модернізацію в різних сферах. […]

Згідно соціологічного дослідження групи «Рейтинг» лідером президентського рейтингу є Юлія Тимошенко, за яку у разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв би у них участь та визначився із вибором. Петра Порошенка готові підтримати 15,6% опитаних, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка – 8,7%, Вадима Рабіновича – 8,3%, […]

Українська влада повинна відмовитися від практики  кредитів та співпраці з МВФ і зосередитись на розвитку власної економіки, промислового сектору, працювати над збільшенням експорту вітчизняних товарів. Таку думку висловив народний депутат Сергій Лабазюк в кулуарах Верховної Ради. За словами політика, Фонд ставить перед країною вимоги, які «обернуться зашморгом на шиї» для країни. «З одного боку, МВФ ніби і спонукає владу […]