У Хмельницькому презентували нові тролейбуси

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мер міста Олександр Симчишин:

“Отож, як і обіцяли, розвиваємо електротранспорт. Сьогодні презентували 7 нових тролейбусів та 1 капітально відремонтований. Вже сьогодні вони всі на своїх маршрутах. Користуйтеся”.

За словами мера, загалом за 2016 рік на лінії виїхало 10 нових та 2 капітально відремонтованих машини.  У 2017 році практика придбання нових тролейбусів та ремонтів продовжиться.
Якщо зараз на маршрути виходить 70-72 тролейбуси, то за новою транспортною мережею їх планується близько 95. Також Олександр Симчишин відзначив: “Хочемо, щоб додаткові транспортні засоби були новими.  Також плануємо придбання транспортних засобів, які можуть пересуватися між тролейбусними лініями на автономному ходу до 15 км і сформувати нові маршрути”.

У коментарях хмельничани традиційно хвалять владу за обновки та висувають свої пропозиції. Зокрема, до кольору тролейбусів:

“Але чому весь оновлений парк різнокольоровий? Є і жовті, і зелені, і тепер блакитні. Один оновлений — взагалі кольору зелений металік. Ось дуже цікавий пост про трамвайний парк Кракова. У них теж ДУЖЕ багато різних модифікацій виходить на маршрути, різних років, виробників, з різним рівнем комфорту, висотою підлоги, пасажиромісткістю. Але у всіх однакові сині лівреї, затверджені містом для громадського транспорту. Яскрава ознака цивілізованого світу. В Хмельницькому про таке ще не думали?”

Також хмельничани пропонують розділити маршрути між районами міста за кольорами:

“Можна тролейбуси різних кольорів пускати до тих чи інших мікрорайонів. До прикладу на Озерну жовтенькі, а на Ракове синенькі. Може в тому і задумка”.

 

Схоже

8-12 жовтня цього року на ХАЕС працювала комісія з перевірки готовності роботи АЕС до несення навантаження в осінньо-зимовий період (ОЗП) у 2018-2019 роках. Перевірку здійснювали представники департаменту відомчого нагляду ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж (ДІЕЕСМ). Комісія здійснила перевірку документації, яка підтверджує виконання запланованих заходів з підготовки Хмельницької АЕС […]

Днями на Шепетівщину завітав начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба та заступника директора з питань ремонту, експлуатації та утримання штучних споруд місцевих доріг О. Дьома. Причиною візиту стали скарги селян на рух перевантажених вантажівок нещодавно відремонтованою дорогою, повідомляє сайт Шепетівки. Ми жителі села Городище звертаємося до Вас з проханням захистити законні права та інтереси […]

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Хмельницькому. Організатор перевезень – виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Робочий орган – управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. Об’єктом конкурсів є міські автобусні маршрути загального користування, які працюють у звичайному режимі руху. Конкурси на перевезення пасажирів на автобусних […]