У Хмельницькому презентували нові тролейбуси

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мер міста Олександр Симчишин:

“Отож, як і обіцяли, розвиваємо електротранспорт. Сьогодні презентували 7 нових тролейбусів та 1 капітально відремонтований. Вже сьогодні вони всі на своїх маршрутах. Користуйтеся”.

За словами мера, загалом за 2016 рік на лінії виїхало 10 нових та 2 капітально відремонтованих машини.  У 2017 році практика придбання нових тролейбусів та ремонтів продовжиться.
Якщо зараз на маршрути виходить 70-72 тролейбуси, то за новою транспортною мережею їх планується близько 95. Також Олександр Симчишин відзначив: “Хочемо, щоб додаткові транспортні засоби були новими.  Також плануємо придбання транспортних засобів, які можуть пересуватися між тролейбусними лініями на автономному ходу до 15 км і сформувати нові маршрути”.

У коментарях хмельничани традиційно хвалять владу за обновки та висувають свої пропозиції. Зокрема, до кольору тролейбусів:

“Але чому весь оновлений парк різнокольоровий? Є і жовті, і зелені, і тепер блакитні. Один оновлений — взагалі кольору зелений металік. Ось дуже цікавий пост про трамвайний парк Кракова. У них теж ДУЖЕ багато різних модифікацій виходить на маршрути, різних років, виробників, з різним рівнем комфорту, висотою підлоги, пасажиромісткістю. Але у всіх однакові сині лівреї, затверджені містом для громадського транспорту. Яскрава ознака цивілізованого світу. В Хмельницькому про таке ще не думали?”

Також хмельничани пропонують розділити маршрути між районами міста за кольорами:

“Можна тролейбуси різних кольорів пускати до тих чи інших мікрорайонів. До прикладу на Озерну жовтенькі, а на Ракове синенькі. Може в тому і задумка”.

 

Схоже

Ще навесні міська рада взялася активно вирішувати питання дегазації полігону твердих побутових відходів. Тоді міський голова Олександр Симчишин говорив: «Маємо висновки німецьких експертів, які упродовж місяця проводили дослідження, що полігон має достатній ресурс для видобутку біогазу для отримання 0,6-0,7 мВатт електроенергії. Дегазація також дозволить уникнути пожеж на сміттєзвалищі». У червні повідомлялося, що у конкурсі з дегазації полігону […]

Питання добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС є стратегічно важливим аспектом для енергетичної системи України. Про це говорили обласні обранці і голова ради Михайло Загородний під час візиту на Хмельницьку АЕС. Генеральний директор ВП «ХАЕС» Микола Панащенко тоді поінформував депутатів  про підсумки роботи АЕС за 10 місяців поточного року, поділився напрацюваннями щодо добудови 3-го та 4-го […]

30 жовтня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради на якому розглянули проект рішення «Про встановлення ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення». Після обговорення члени виконкому затвердили новий тариф на опалення: – для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без […]