У Хмельницькому презентували нові тролейбуси

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мер міста Олександр Симчишин:

“Отож, як і обіцяли, розвиваємо електротранспорт. Сьогодні презентували 7 нових тролейбусів та 1 капітально відремонтований. Вже сьогодні вони всі на своїх маршрутах. Користуйтеся”.

За словами мера, загалом за 2016 рік на лінії виїхало 10 нових та 2 капітально відремонтованих машини.  У 2017 році практика придбання нових тролейбусів та ремонтів продовжиться.
Якщо зараз на маршрути виходить 70-72 тролейбуси, то за новою транспортною мережею їх планується близько 95. Також Олександр Симчишин відзначив: “Хочемо, щоб додаткові транспортні засоби були новими.  Також плануємо придбання транспортних засобів, які можуть пересуватися між тролейбусними лініями на автономному ходу до 15 км і сформувати нові маршрути”.

У коментарях хмельничани традиційно хвалять владу за обновки та висувають свої пропозиції. Зокрема, до кольору тролейбусів:

“Але чому весь оновлений парк різнокольоровий? Є і жовті, і зелені, і тепер блакитні. Один оновлений — взагалі кольору зелений металік. Ось дуже цікавий пост про трамвайний парк Кракова. У них теж ДУЖЕ багато різних модифікацій виходить на маршрути, різних років, виробників, з різним рівнем комфорту, висотою підлоги, пасажиромісткістю. Але у всіх однакові сині лівреї, затверджені містом для громадського транспорту. Яскрава ознака цивілізованого світу. В Хмельницькому про таке ще не думали?”

Також хмельничани пропонують розділити маршрути між районами міста за кольорами:

“Можна тролейбуси різних кольорів пускати до тих чи інших мікрорайонів. До прикладу на Озерну жовтенькі, а на Ракове синенькі. Може в тому і задумка”.

 

Схоже

16 березня о 00:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від водія вантажного автомобіля «Сканія» про те, що він на автодорозі Хмельницький – Чернівці потрапив у кювет.  Працівники рятувального відділення на автомобілі САРМ-В за допомогою тягової лебідки витягнули вантажівку на дорогу з твердим покриттям. О 05:43 рятувальники Шепетівського району вирушили на допомогу водію Mercedes Sprinter, […]

На позачерговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 13 березня, одним із питань порядку денного було питання тарифів на комунальні послуги. Прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Необхідність такого рішення зумовлена підвищенням вартості електроенергії для освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів та паливно-мастильних матеріалів. Рішення набуває чинності з […]

Сервісні центри МВС оприлюднили усі маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами. Усі схеми були оновлені після перегляду відповідно до актуальної ситуації на дорогах. За посиланням можна обрати свій регіон, територіальний сервісний центр МВС, зручний для складання іспиту, та завантажити схеми маршрутів. За кожним сервісним центром МВС закріплено […]