У Хмельницькому презентували нові тролейбуси

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав мер міста Олександр Симчишин:

“Отож, як і обіцяли, розвиваємо електротранспорт. Сьогодні презентували 7 нових тролейбусів та 1 капітально відремонтований. Вже сьогодні вони всі на своїх маршрутах. Користуйтеся”.

За словами мера, загалом за 2016 рік на лінії виїхало 10 нових та 2 капітально відремонтованих машини.  У 2017 році практика придбання нових тролейбусів та ремонтів продовжиться.
Якщо зараз на маршрути виходить 70-72 тролейбуси, то за новою транспортною мережею їх планується близько 95. Також Олександр Симчишин відзначив: “Хочемо, щоб додаткові транспортні засоби були новими.  Також плануємо придбання транспортних засобів, які можуть пересуватися між тролейбусними лініями на автономному ходу до 15 км і сформувати нові маршрути”.

У коментарях хмельничани традиційно хвалять владу за обновки та висувають свої пропозиції. Зокрема, до кольору тролейбусів:

“Але чому весь оновлений парк різнокольоровий? Є і жовті, і зелені, і тепер блакитні. Один оновлений — взагалі кольору зелений металік. Ось дуже цікавий пост про трамвайний парк Кракова. У них теж ДУЖЕ багато різних модифікацій виходить на маршрути, різних років, виробників, з різним рівнем комфорту, висотою підлоги, пасажиромісткістю. Але у всіх однакові сині лівреї, затверджені містом для громадського транспорту. Яскрава ознака цивілізованого світу. В Хмельницькому про таке ще не думали?”

Також хмельничани пропонують розділити маршрути між районами міста за кольорами:

“Можна тролейбуси різних кольорів пускати до тих чи інших мікрорайонів. До прикладу на Озерну жовтенькі, а на Ракове синенькі. Може в тому і задумка”.

 

Схоже

У Хмельницькій облдержадміністрації відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі. Проведено відпрацювання у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, а також у Дунаєвецькому та Чемеровецькому районах. Зафіксовано 18 перегрузів на 1147 євро, складено 2 протоколи за ст.. 164 КУпАП. В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 61 акт порушення […]

Відповідну петицію опублікував на сайті Єдиної системи місцевих петицій хмельничанин Андрій Кубасов. Як зазначає автор звернення, протягом багатьох років проїзд до будинків 33/2 та 33/2а на Львівському шосе перебуває у жахливому стані, на ній відсутнє асфальтне покриття, після зими утворилися величезні ями. До будинку неможливо під’їхати автомобілем, а люди, які йдуть на роботу, псують одяг […]

Атракціон “Веселі гірки” і парку імені Чекмана, який довгий час слугував розвагою для відвідувачів, демонтують, відповідно до рішення 22 сесії міської ради. Він незмінно функціонував 28 років. Уже понад п’ять років атракціон не працює. Він не те що не надає естетичного задоволення відвідувачам парку, а став певною мірою небезпечним. Це уже не перший демонтований у […]