Новини
Бізнес

Місцеві бюджети Хмельниччини поповнились на 37 мільйонів гривень

Протягом 2016 року завдяки сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, місцеві бюджети Хмельницької області отримали 37,4 мільйона гривень. У порівнянні з 2015 роком рівень сплати зріс вдвічі, що в абсолютній сумі склало 21,9 мільйона гривень.
Показово, що більшу частину відрахувань податку на нерухомість забезпечили підприємства та установи краю – понад 77 відсотків, сплативши 28,7 мільйона гривень. Фізичні особи поповнили місцеві бюджети на 8,7 мільйона, як правило, сплачуючи податок за об‘єкти нежитлової нерухомості.
Варто зазначити, що торік фізичним особам фахівці фіскальної служби Хмельниччини сформували та надіслали  понад 50 тисяч податкових повідомлень-рішень про сплату податку на нерухоме майно, що й забезпечило відповідний результат.
Нагадаємо, у 2017 році згідно із внесеними змінами до Податкового кодексу України вдвічі зменшилися ставки податку – відтепер для об’єктів житлової або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, її розмір не перевищує 1,5 відсотка від мінімальної заробітної плати за 1 квадратний метр бази оподаткування. До прийняття змін ставка не перевищувала 3 відсотки.

Автор: Адміністратор сайту