Новий транспорт вийде на нові маршрути Хмельницького
У 2017 планують запустити нові маршрути руху комунального транспорту.
В обласному центрі незабаром можуть з’явитися нові транспортні маршрути, які з’єднають різні частини міста. За словами міського голови Олександра Симчишина, на нових маршрутах курсуватимуть дуобуси – універсальний вид транспорту, який їздить і на електриці, і на автономному ходу.

«При уточненні бюджету плануємо закласти кошти на придбання чотирьох дуобусів, які їздять на автономному ходу, на відстані до 15 кілометрів. Вони курсуватимуть за новими маршрутами, де нема тролейбусних ліній. Їх вартість до 9 мільйонів гривень», – каже міський голова.

Мер додає, що минулого року у бюджеті заклали кошти на проектно-кошторисну документацію для будівництва нових тролейбусних ліній. Вартість їх будівнитва оцінили в 60 мільйонів гривень.

«Це величезні кошти. Але ми їздили на різні виставки, побачили дуобуси, і зрозуміли, що вони нам ідеально підходять. В планах, дуобуси з’єднають Ракове із вулицею Львіське шосе, не заїжджаючи в центр, а по вулиці Толстого. Також плануємо продовжити 15 маршрут тролейбуса, з’єднати Дубове і Ракове по вулиці Красовського і Чорновола. Далі хочемо дуобуси запустити по вулиці Степана Бандери, після кінцевої тролейбусної зупинки, поруч з міським РЕМом», – зазначає Олександр Симчишин.

Очільник Хмельницього додає, що розглядається один із маршрутів у мікрорайон Лезнево – до автовокзалу №1 на електриці, далі – на автономному ходу. Окрім нових маршрутів, мер пообіцяв збільшити кількість самих тролейбусів.

«Нова транспорна мережа передбачає збільшення кількості тролейбусів. Щодня на маршрут виходить 72 тролейбуси. Плануємо збільшити їх кількість до 94» – розповідає Олександр Сергійович.

Джерело “Є!”

Схоже

Ще навесні міська рада взялася активно вирішувати питання дегазації полігону твердих побутових відходів. Тоді міський голова Олександр Симчишин говорив: «Маємо висновки німецьких експертів, які упродовж місяця проводили дослідження, що полігон має достатній ресурс для видобутку біогазу для отримання 0,6-0,7 мВатт електроенергії. Дегазація також дозволить уникнути пожеж на сміттєзвалищі». У червні повідомлялося, що у конкурсі з дегазації полігону […]

Питання добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС є стратегічно важливим аспектом для енергетичної системи України. Про це говорили обласні обранці і голова ради Михайло Загородний під час візиту на Хмельницьку АЕС. Генеральний директор ВП «ХАЕС» Микола Панащенко тоді поінформував депутатів  про підсумки роботи АЕС за 10 місяців поточного року, поділився напрацюваннями щодо добудови 3-го та 4-го […]

30 жовтня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради на якому розглянули проект рішення «Про встановлення ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення». Після обговорення члени виконкому затвердили новий тариф на опалення: – для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без […]