Новий транспорт вийде на нові маршрути Хмельницького
У 2017 планують запустити нові маршрути руху комунального транспорту.
В обласному центрі незабаром можуть з’явитися нові транспортні маршрути, які з’єднають різні частини міста. За словами міського голови Олександра Симчишина, на нових маршрутах курсуватимуть дуобуси – універсальний вид транспорту, який їздить і на електриці, і на автономному ходу.

«При уточненні бюджету плануємо закласти кошти на придбання чотирьох дуобусів, які їздять на автономному ходу, на відстані до 15 кілометрів. Вони курсуватимуть за новими маршрутами, де нема тролейбусних ліній. Їх вартість до 9 мільйонів гривень», – каже міський голова.

Мер додає, що минулого року у бюджеті заклали кошти на проектно-кошторисну документацію для будівництва нових тролейбусних ліній. Вартість їх будівнитва оцінили в 60 мільйонів гривень.

«Це величезні кошти. Але ми їздили на різні виставки, побачили дуобуси, і зрозуміли, що вони нам ідеально підходять. В планах, дуобуси з’єднають Ракове із вулицею Львіське шосе, не заїжджаючи в центр, а по вулиці Толстого. Також плануємо продовжити 15 маршрут тролейбуса, з’єднати Дубове і Ракове по вулиці Красовського і Чорновола. Далі хочемо дуобуси запустити по вулиці Степана Бандери, після кінцевої тролейбусної зупинки, поруч з міським РЕМом», – зазначає Олександр Симчишин.

Очільник Хмельницього додає, що розглядається один із маршрутів у мікрорайон Лезнево – до автовокзалу №1 на електриці, далі – на автономному ходу. Окрім нових маршрутів, мер пообіцяв збільшити кількість самих тролейбусів.

«Нова транспорна мережа передбачає збільшення кількості тролейбусів. Щодня на маршрут виходить 72 тролейбуси. Плануємо збільшити їх кількість до 94» – розповідає Олександр Сергійович.

Джерело “Є!”

Схоже

Сьогодні відбулися конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Згідно результатів, хмельничан на автобусних маршрутах №36 (Книжківці-Катіон), №25 (Ракове_Катіон) та №25а (Ракове-Катіон) обслуговуватиме ТОВ «Хмельницьке таксі», №54 (дачі «Електроніка» – Кладовище) – ТОВ «Рембуд-транс», маршрути №26 (вул.Північна-Катіон) та №37 (вул. Північна – вул. Будівельників) – ФОП Марценюк, комунальне підприємство «Електротранс» отримало маршрут №7 (Озерна-Лезневе). […]

16 березня о 00:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від водія вантажного автомобіля «Сканія» про те, що він на автодорозі Хмельницький – Чернівці потрапив у кювет.  Працівники рятувального відділення на автомобілі САРМ-В за допомогою тягової лебідки витягнули вантажівку на дорогу з твердим покриттям. О 05:43 рятувальники Шепетівського району вирушили на допомогу водію Mercedes Sprinter, […]

На позачерговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 13 березня, одним із питань порядку денного було питання тарифів на комунальні послуги. Прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Необхідність такого рішення зумовлена підвищенням вартості електроенергії для освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів та паливно-мастильних матеріалів. Рішення набуває чинності з […]