У Шепетівці вшанували героїв Крут

27 січня в читальній залі Шепетівської центральної районної бібліотеки відбувся тематичний вечір «Під Крутами пішли в безсмертя». Захід проводився з метою ознайомлення молоді з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя. Активну участь в заході брала молодь міста.

Під час заходу присутні переглянули відео-ролик «Бій під Крутами» та відеоряд «Ніколи не плач». Працівники бібліотеки ознайомили читачів з книжковою виставкою «Під Крутами пішли в безсмертя», а  також  з літературою, яка є в  бібліотеці.

Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

У приміщенні шепетівської міської бібліотеки для дітей теж відбувся пам’ятний вечір присвячений річниці бою під Крутами – «Крути: і сум, і біль, і вічна слава».

Розпочався захід піснею «Їхав козак на війноньку …» у виконанні хору хлопчиків Шепетівської дитячої музичної школи. Присутнім продемонстрували вітчизняний документальний фільм «Герої України. Крути. Перша Незалежність».

 

За матеріалами сайту міста Шепетівка

Схоже

Знаменитий тенор Емануеле Сервідіо та солістка Черкаської філармонії Олена Лютаревич подарують кам’янчанам і гостям міста концерт оперної музики. Прийме поціновувачів великого мистецтва міський будинок культури 21 липня о 19.00. Концертна програма буде насичена найвідомішими оперними аріями та дуетами зарубіжних і українських композиторів. Очікує на відвідувачів і особливий сюрприз від італійського тенора.

Сьогодні, 6 липня, о 16.00 в Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття міжнародного проекту «Сергій Параджанов. Імпресія дотику». Захід організовано Всеукраїнським проектом «Parajanov-ART». Його метою є популяризація творчості всесвітньо відомого режисера, одного з найвидатніших митців ХХ ст. – Сергія Параджанова й велика надія – заснувати з часом Перший музей Параджанова в Україні (хоча такий неформально […]

24 червня Марина Ярош — переможець конкурсу «Міс Старокостянтинів-2018», здобула перше місце на конкурсі у Греції. Після перемоги у міському конкурсі дівчина отримала запрошення на конкурс до Італії, проте до визначеної дати не встигла виготовити закордонний паспорт і не потрапила на конкурс краси. Згодом їй запропонували взяти участь у конкурсі в Греції. У неділю, 24 […]