Центр допомоги нужденним у Красилові — просто при парафії

У місті Красилові на Хмельниччині від 17 січня 2017 р. при римо‑католицькій парафії Пресвятого Серця Ісуса працює Центр допомоги нужденним. Він діє у тісній співпраці з місцевою владою.

Центр розташований на території парафії та відкритий для потребуючих щоденно з 12.00 до 14.00. Крім безкоштовних гарячих обідів та змоги зігрітися в теплому приміщенні, тут можна отримати гуманітарну допомогу та духовну підтримку.

Центром допомоги для бідних опікується вікарій парафії Серця Ісуса о. Збігнєв Савчук OFM Cap.

— Ця зима досить холодна, а також коли бачиш, як люди риються в баках для сміття, то розумієш, що вони потребують допомоги, — каже священик. — Намет і пічку нам надала на необмежений термін місцева Державна служба надзвичайних ситуацій. Сказали: «Користуйтеся, скільки буде потрібно». Щоденно до нас приходить 12‑15 чоловік. Крім того, що годуємо обідом, ми ще спілкуємося, молимося, читаємо Святе Письмо. Двоє чоловіків уже поїхали до реабілітаційного центру для алко‑ та наркозалежних у Старокостянтинові. Люди приходять різні. Є вчителька музики на пенсії. Можливо, поставимо піаніно, будемо робити музичні зустрічі.

Отцю Збігнєву допомагають місіонери школи св. апостола Павла та парафіяни. Готує смачну їжу кухарка реколекційного дому Юлія.

За столом люди, переважно старшого віку, провадять невимушену розмову. На столі — смачний гарячий суп, чай. Коди дивишся на таку сімейну обстановку, то розумієш, що ці люди отримують тут не тільки їжу та одяг, на які у них немає грошей, а й своєрідні «ліки від самотності» й таку важливу для них підтримку. «Ти не один у своїх труднощах. Я поруч», — ніби лунає з милосердного Серця Ісуса.

Джерело: CREDO

Схоже

З метою створення Дунаєвецького молодіжного центру, в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови громадської організації «Молодь за конкретні справи» з представниками дошкільних навчальних закладів, педагогами – організаторами та бібліотекарями. На зустрічі мова йшла про створення такого центру, де б молодь могла раціонально і з користю використовувати свій вільний час, виявити всі свої таланти, відпочити в […]

З наближенням тепла торгівля першими весняними квітами набирає обертів, тому Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре наголошує: збирати та продавати первоцвіти суворо заборонено! Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. З метою збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт – 2018» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно […]

17 мільйонів гривень тимчасово вільних коштів міського бюджету Кам’янця-Подільського розміщено на депозитному рахунку у ПриватБанку. Згідно з умовами договору, гривневий депозит зі ставкою 9,99 % річних відкрито у березні. Термін дії вкладу – до 20 грудня 2018 року. Нагадаємо, у лютому в Кам’янець-Подільській міській раді відбувся конкурс щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на […]