Центр допомоги нужденним у Красилові — просто при парафії

У місті Красилові на Хмельниччині від 17 січня 2017 р. при римо‑католицькій парафії Пресвятого Серця Ісуса працює Центр допомоги нужденним. Він діє у тісній співпраці з місцевою владою.

Центр розташований на території парафії та відкритий для потребуючих щоденно з 12.00 до 14.00. Крім безкоштовних гарячих обідів та змоги зігрітися в теплому приміщенні, тут можна отримати гуманітарну допомогу та духовну підтримку.

Центром допомоги для бідних опікується вікарій парафії Серця Ісуса о. Збігнєв Савчук OFM Cap.

— Ця зима досить холодна, а також коли бачиш, як люди риються в баках для сміття, то розумієш, що вони потребують допомоги, — каже священик. — Намет і пічку нам надала на необмежений термін місцева Державна служба надзвичайних ситуацій. Сказали: «Користуйтеся, скільки буде потрібно». Щоденно до нас приходить 12‑15 чоловік. Крім того, що годуємо обідом, ми ще спілкуємося, молимося, читаємо Святе Письмо. Двоє чоловіків уже поїхали до реабілітаційного центру для алко‑ та наркозалежних у Старокостянтинові. Люди приходять різні. Є вчителька музики на пенсії. Можливо, поставимо піаніно, будемо робити музичні зустрічі.

Отцю Збігнєву допомагають місіонери школи св. апостола Павла та парафіяни. Готує смачну їжу кухарка реколекційного дому Юлія.

За столом люди, переважно старшого віку, провадять невимушену розмову. На столі — смачний гарячий суп, чай. Коди дивишся на таку сімейну обстановку, то розумієш, що ці люди отримують тут не тільки їжу та одяг, на які у них немає грошей, а й своєрідні «ліки від самотності» й таку важливу для них підтримку. «Ти не один у своїх труднощах. Я поруч», — ніби лунає з милосердного Серця Ісуса.

Джерело: CREDO

Схоже

Від сьогодні розпочинається прийом робіт на відкритий творчий конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. Через конкурс визначатимуть кращу концептуальну ідею бренду міста Хмельницького, яка має відображати конкурентні переваги міста Хмельницького: економічний та рекреаційний потенціал, географічне положення, історико-культурну унікальність (знакові об’єкти та особистості), ідентичність хмельничан, сучасний вектор розвитку міста. Запропонована концепція бренду має бути […]

Тут виховується лише 15 особливих діточок, та всі вони випромінюють радість, творчість та добро. З нагоди Дня людей з обмеженими можливостями до  дитячого реабілітаційного центру , що у Деражні, завітав депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий. «Це вже не вперше, коли ми приїжджаємо у цей заклад, тож я можу сказати, що ми вже давні друзі. […]

До Полонського районного суду звернулося місцеве управління соціального захисту населення з позовом, у якому просило стягнути з переселенця із зони АТО безпідставно отриману щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. За її призначенням чоловік звернувся ще у листопаді 2014 року. І відтоді двічі на […]