Центр допомоги нужденним у Красилові — просто при парафії

У місті Красилові на Хмельниччині від 17 січня 2017 р. при римо‑католицькій парафії Пресвятого Серця Ісуса працює Центр допомоги нужденним. Він діє у тісній співпраці з місцевою владою.

Центр розташований на території парафії та відкритий для потребуючих щоденно з 12.00 до 14.00. Крім безкоштовних гарячих обідів та змоги зігрітися в теплому приміщенні, тут можна отримати гуманітарну допомогу та духовну підтримку.

Центром допомоги для бідних опікується вікарій парафії Серця Ісуса о. Збігнєв Савчук OFM Cap.

— Ця зима досить холодна, а також коли бачиш, як люди риються в баках для сміття, то розумієш, що вони потребують допомоги, — каже священик. — Намет і пічку нам надала на необмежений термін місцева Державна служба надзвичайних ситуацій. Сказали: «Користуйтеся, скільки буде потрібно». Щоденно до нас приходить 12‑15 чоловік. Крім того, що годуємо обідом, ми ще спілкуємося, молимося, читаємо Святе Письмо. Двоє чоловіків уже поїхали до реабілітаційного центру для алко‑ та наркозалежних у Старокостянтинові. Люди приходять різні. Є вчителька музики на пенсії. Можливо, поставимо піаніно, будемо робити музичні зустрічі.

Отцю Збігнєву допомагають місіонери школи св. апостола Павла та парафіяни. Готує смачну їжу кухарка реколекційного дому Юлія.

За столом люди, переважно старшого віку, провадять невимушену розмову. На столі — смачний гарячий суп, чай. Коди дивишся на таку сімейну обстановку, то розумієш, що ці люди отримують тут не тільки їжу та одяг, на які у них немає грошей, а й своєрідні «ліки від самотності» й таку важливу для них підтримку. «Ти не один у своїх труднощах. Я поруч», — ніби лунає з милосердного Серця Ісуса.

Джерело: CREDO

Схоже

Після сьогоднішнього рясного дощу, який тривав приблизно годину, частина вулиць міста “традиційно” перетворилася на венеціанські канали. І якщо Соборна “відбулася легким переляком”, то сусідній з нею вулиці Вайсера пощастило менше: біля овочевого ринку води було по коліна, а небайдужі хмельничани намагалися пробити зливні отвори, аби швидше спустити воду з проїжджої частини. Дісталося й вулиці Шевченка […]

Вулиця Соборна на відрізку від перехрестя з вул. Подільською до перехрестя з вул. Вайсера залита водою до рівня тротуару. Автомобілі, схожі на кораблі, долають цю ділянку повільно, але це не рятує перехожих, яким вода з дороги, піднята рухом автівок, виливається під ноги. Зазвичай на цій вулиці вода після дощу стікає досить швидко, і подібної халепи […]

А також понад десять кілограмів прострочених медикаментів. Усі небезпечні відходи вже місяць приймає екобус. Також до екологічної машини еко-свідомі городяни можуть принести люмінесцентні лампи, термометри, тари з-під фарб, розчинників, вживані фільтри. Наступний заїзд екобуса відбудеться 20 липня. Зустрічатиме він еко-свідомих мешканців Книжковець. Подробиці у сюжеті МТРК Місто