З центру Хмельницького зникнуть кіоски-одинаки

До березня кіоски у центрі Хмельницького мають оновити свій вигляд. Окрім цього,  чимало з них змінить своє розташування, – таке рішення ухвалили в міській раді. За словами профільного зхаступника хмельницького міського голови, малі архітектурині форми згрупують  ймовірніше по вісім яток  і запропонують для  кожної з таких груп один архітип на вибір. Поки що мова йде про чотири точки в центральній частині міста, де матимуть право розташовуватися такі мафи. Окрім цього підприємцям запропонують кілька варіантів оновлення вигляду кіосків, аби вони не вибивалися із загального архітектурного ансамблю центральної частини міста.  Витрати на апгрейд яток власники мають оплатити з власної кишені, якщо хочуть і в подальшому торгувати в центрі Хмельницького.

Винятком для  обов’язкового переміщення  стануть газетні кіоски, – вони залишаться на своїх звичних місцях, зазначає Володимир Гончарук.

Поки що для МАФів усьго міста типових проектів і вимог немає. У віддалених мікрорайонах кожен і далі  споруджуючи торгову ятку, керуватиметься своїм смаком та глибиною гаманця.

Загалом у Хмельницькому  більше тисячі стаціонарних та пересувних мафів. Після ревізії у цій сфері за рік міська влада виявила більше півсотні кіосків, які встановлені незаконно. Зо два десятки з них уже демонтовано. Разом з тим, за останній період своїми рішеннями  виконком дозволив, а   міська рада затвердила дозволи на розташування кількох десятків  МАФів.

 

Для довідки:  спорудження одного МАФу в межах Хмельницької області коливається від  16 до 70 тисяч гривень за  прайсами виробників.

Схоже

У Хмельницькій облдержадміністрації відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі. Проведено відпрацювання у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, а також у Дунаєвецькому та Чемеровецькому районах. Зафіксовано 18 перегрузів на 1147 євро, складено 2 протоколи за ст.. 164 КУпАП. В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 61 акт порушення […]

Відповідну петицію опублікував на сайті Єдиної системи місцевих петицій хмельничанин Андрій Кубасов. Як зазначає автор звернення, протягом багатьох років проїзд до будинків 33/2 та 33/2а на Львівському шосе перебуває у жахливому стані, на ній відсутнє асфальтне покриття, після зими утворилися величезні ями. До будинку неможливо під’їхати автомобілем, а люди, які йдуть на роботу, псують одяг […]

Атракціон “Веселі гірки” і парку імені Чекмана, який довгий час слугував розвагою для відвідувачів, демонтують, відповідно до рішення 22 сесії міської ради. Він незмінно функціонував 28 років. Уже понад п’ять років атракціон не працює. Він не те що не надає естетичного задоволення відвідувачам парку, а став певною мірою небезпечним. Це уже не перший демонтований у […]