З центру Хмельницького зникнуть кіоски-одинаки

До березня кіоски у центрі Хмельницького мають оновити свій вигляд. Окрім цього,  чимало з них змінить своє розташування, – таке рішення ухвалили в міській раді. За словами профільного зхаступника хмельницького міського голови, малі архітектурині форми згрупують  ймовірніше по вісім яток  і запропонують для  кожної з таких груп один архітип на вибір. Поки що мова йде про чотири точки в центральній частині міста, де матимуть право розташовуватися такі мафи. Окрім цього підприємцям запропонують кілька варіантів оновлення вигляду кіосків, аби вони не вибивалися із загального архітектурного ансамблю центральної частини міста.  Витрати на апгрейд яток власники мають оплатити з власної кишені, якщо хочуть і в подальшому торгувати в центрі Хмельницького.

Винятком для  обов’язкового переміщення  стануть газетні кіоски, – вони залишаться на своїх звичних місцях, зазначає Володимир Гончарук.

Поки що для МАФів усьго міста типових проектів і вимог немає. У віддалених мікрорайонах кожен і далі  споруджуючи торгову ятку, керуватиметься своїм смаком та глибиною гаманця.

Загалом у Хмельницькому  більше тисячі стаціонарних та пересувних мафів. Після ревізії у цій сфері за рік міська влада виявила більше півсотні кіосків, які встановлені незаконно. Зо два десятки з них уже демонтовано. Разом з тим, за останній період своїми рішеннями  виконком дозволив, а   міська рада затвердила дозволи на розташування кількох десятків  МАФів.

 

Для довідки:  спорудження одного МАФу в межах Хмельницької області коливається від  16 до 70 тисяч гривень за  прайсами виробників.

Схоже

Сьогодні відбулися конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Згідно результатів, хмельничан на автобусних маршрутах №36 (Книжківці-Катіон), №25 (Ракове_Катіон) та №25а (Ракове-Катіон) обслуговуватиме ТОВ «Хмельницьке таксі», №54 (дачі «Електроніка» – Кладовище) – ТОВ «Рембуд-транс», маршрути №26 (вул.Північна-Катіон) та №37 (вул. Північна – вул. Будівельників) – ФОП Марценюк, комунальне підприємство «Електротранс» отримало маршрут №7 (Озерна-Лезневе). […]

16 березня о 00:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення від водія вантажного автомобіля «Сканія» про те, що він на автодорозі Хмельницький – Чернівці потрапив у кювет.  Працівники рятувального відділення на автомобілі САРМ-В за допомогою тягової лебідки витягнули вантажівку на дорогу з твердим покриттям. О 05:43 рятувальники Шепетівського району вирушили на допомогу водію Mercedes Sprinter, […]

На позачерговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 13 березня, одним із питань порядку денного було питання тарифів на комунальні послуги. Прийнято рішення про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Необхідність такого рішення зумовлена підвищенням вартості електроенергії для освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів та паливно-мастильних матеріалів. Рішення набуває чинності з […]