Авдіївка потребує допомоги

СREDO вдалося вийти на зв’язок із Андрієм Чміленко, керівником Штабу Християнської Служби Порятунку. Він координує всі дії, спрямовані на допомогу мешканцям Авдіївки, яка із прифронтової зони перетворилася на епіцентр бойових дій. Пан Андрій коротко розповів про те, якою є актуальна ситуація на місці, а також що можна зробити для мешканців міста, щоб підтримати їх у ціх надзвичайно складних обставинах.

— Яка ситуація в Авдіївці?

— Ситуація в Адіївці дуже складна. Йдуть обстріли. Перебиті лінії електропередач. На сьогоднішній момент додатковою проблемою став сильний мороз. Наші люди повідомляють, що Адміністрація Донецької області підготувала, як один із можливих варіантів, евакуацію місцевих мешканців і намагаються всіма силами стабілізувати ситуацію. Нас попросили надати додаткову допомогу і ми підтягуємо наших людей із Луганської та Донецької областей, а також з інших регіонів України, щоб на місці могли допомогти людям пережити цю надзвичайну ситуацію, а також, якщо буде потреба, то і при евакуації.

— Які є новини по евакуації?

— Є інформація, що деяких дітей, особливо хворих, вже вивезли до найближчих міст. Всі умови для евакуації створено, автобусів достатньо і якщо Адміністрацією буде прийняте таке рішення, то проблем не виникне – транспорту вистачить усім. Наразі масового переміщення людей із Авдіївки не спостерігається, але всі охочі мають таку можливість. Поки що місто залишають  ті, хто має до кого переїхати.

— Чим ми можемо допомогти мешканцям Авдіївки та тим, хто їм уже допомагає?

— По-перше, стати у простоті та бідності, щоб співпереживати людям, які зараз  перебувають у такій складній ситуації та просити Бога про максимальну допомогу, як на людському рівні, так на рівні надприродних сил. По-друге, всі хто може пожертвувати гроші волонтерам, або таким організаціям, як Християнська Служба Порятунку – будемо вдячні, бо є потреба у коштах на транспорт, щоб перевозити людей, а також на закупівлю теплих речей, дизель-генераторів та палива, а також на допомогу місцевому населенню. І по-третє, ті люди, що не можуть поїхати до Авдіївки і не мають можливостей жертвувати гроші, повинні активізуватися там, де живуть – Київ, Тернопіль, Львів, Одеса – робіть все, щоб покращити ситуацію, щоб те, що відбувається зараз на Сході не дійшло звідти до ваших міст.

— З якими словами ви хотіли б звернутися читачів ?

— Я вдячний кожному, хто молиться, хто жертвує гроші і приймає будь-яку участь у допомозі постраждалим від війни. Не будьте байдужими – будьте активними! Відстоюйте свою гідність та просіть у Бога підтримати Україну у цю складну годину!

 


 

Для тих, хто має бажання та можливість допомогти матеріально і може це зробити оперативно, наводимо номери Приватбанківських карток:

5363 5423 0311 3113  – Ясинський Олександр Сергійович (позивний – Падре, координатор команди ХСП-Авдіївка)

5168 7423 5373 2450  – Шулік Ігор Васильович (позивний – Шторм, командир Корпусу ХСП)

Контакти для тих, хто готовий тимчасово прийняти на проживання біженців з Авдіїівки, в першу чергу дітей: (067) 405 40 41 Чміленко Андрій (позивний – Чміль, командир Штабу ХСП)

Загальні координати та  банківські реквізити ХСП:
Ел.пошта: hq@crs-center.org

Телефони:

+38 (063) 913 6444,
+38 (097) 913 6444,
+38 (050) 913 6444

Адреси в інтернеті:

http://crs-center.org/
https://www.facebook.com/crsua/

Організаційна база (центральний офіс):

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви Римо-Католицької Церкви
м. Київ, бульвар Перова, 1Б

Банківські реквізити:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Християнська Служба Порятунку»
код ЄДРПОУ 35872927
АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805
Рахунок № 26004550468.

Джерело: CREDO

Схоже

12 серпня о 13:10 на річці Дністер поблизу Старої Ушиці Кам’янець-Подільського району, 52-річна жінка та двоє дітей 9-ти і 11-ти років, під час прогулянки річкою у потерпілих зламався катамаран і почав тонути. Рятувальники 3-го водолазно-рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спецпризначення миттю вирушили на допомогу на рятувальному човні та доправили потерпілих на беріг. ГУ ДСНС України у […]

Повідомлення про пожежу в селі Правдівка Ярмолинецького району надійшло до Служби порятунку 10 серпня близько 17.00. На місце події виїхало два чергових відділення рятувальників пожежно-рятувальних частин з Хмельницького та Ярмолинець, а також штаб пожежогасіння. На місці вогнеборці встановили, що пожежа виникла в надвірній господарчій будівлі на площі 168 кв. м, людей в приміщеннях не має. […]

8 серпня о 20:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час відпочинку поблизу водойми в села Стуфчинці Хмельницького району чоловік пішов купатися та не повернувся. На місце події одразу направили місцеву пожежну команду села Аркадіївці. Проте того дня потопельника знайти не вдалось. 9 серпня о 09:30 до місця події було направлено  водолазно-рятувальне […]