За результатами минулого року рятувальники Ізяславщини посіли третє місце серед підрозділів Хмельницької області

В Ізяславському РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області за участі заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковника Юри Сергія Валентиновича відбулась нарада із підведення підсумків роботи та службової діяльності за 2016 рік. Загалом протягом 2016 року на території району НС не було сталось 40 пожеж. Один раз підрозділ залучався на ліквідацію ДТП, 6 разів на ліквідацію аварій.

Підрозділом протягом року було врятовано:

на пожежі – 3 чол

одну дитину при проведенні рятувальних робіт

одну людину із колодязя.

ДТП – 3 особи.

із снігових заметів – 55 чол.

47 Будівель

154 голови свиней

4 одиниць автотракторної техніки

Підрозділ посів 3 місце в оперативно службовій діяльності серед підрозділів області. Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковник Юра Сергій Валентинович поставив  завдання для особового складу  і керівництва на 2017 рік щодо покращення діяльності підрозділу та зміцнення матеріально-технічної бази.

 

Джерело: тижневик “Партнер”

Схоже

Сьогодні, 23 лютого о 18:30 у Хмельницькій обласній філармонії відбудеться фестиваль патріотичної пісні “Ми – українці!”, присвячений Героям Небесної Сотні. У фестивалі візьмуть участь гурт «Рутенія», Брати Капранови, Анатолій Говорадло, Лора Когут, Неля Франчук, Ігор Білий, Володимир Смотритель. Вхід вільний.

Завершився конкурс з визначення розробника бренду та брендбуку Хмельницького. За рішенням оргкомітету та за результатами інтернет-опитування мешканців міста Хмельницького перемогла конкурсна робота хмельничан Іванова Павла та Лисюка Олексія. З ними укладуть договір на розробку бренду та брендбуку міста. (З роботою можна ознайомитись за посиланням http://brand.khm.gov.ua/Content/pdf/0003.pdf ) З-поміж 23 конкурсних робіт на першому етапі конкурсу було […]

До фінансового супермаркету Укрпошти долучився Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ). Про це домовилося керівництво двох компаній. Тепер банківськими послугами можна скористатися через мережу Укрпошти. Жителі невеликих міст та сіл у відділеннях Укрпошти отримають інформацію про можливість скористатися банківськими послугами банку, а працівники банку за результатами консультації з клієнтом запросять його за потреби в зручний для […]