З весни хмельничани платитимуть більше за послуги ЖЕКу
Востаннє ціни коригували 2013-го. І підвищення мінімальної заробітної плати та електроенергії змушують владу піднімати тарифи для населення. Кажуть – потрібно вдвічі більше платити працівникам ЖЕКу.
Рішення відкоригувати ціни за утримання будинків та прибудинкових територій обумовлено низкою важливих змін, в яку входить збільшенням заробітної плати працівників ЖЕКу, підвищення вартості електроенергії та вартості послуг субпідрядних організацій. В 2016 році з міського бюджету для ЖЕКів дали 6,4 млн. гривень на різницю в тарифах. Якщо вартість не піднімуть – комунальники перестануть надавати послуги.
Тарифи наразі по місту різняться – починаючи від 70 копійок до понад 2 гривень за 1 квадратний метр помешкання. Найдорожчими містами в Україні є Одеса, Київ та Донецьк. Та попри здорожчання, Хмельницький залишається містом з низькими тарифами, які максимально сягнуть до 3 гривень 50 копійок.
Для усіх ЖЕКів міста створений чіткий перелік послуг, які вони зобов’язані надавати для мешканців за встановленні тарифи. До прикладу, тут є декілька цікавих пунктів. Послуги миття сходинок у ЖЕКах не надають, кажуть – люди не готові доплачувати за таку послугу,хоча в рішенні виконавчого комітету послуга прописана.
В ОСББ також будуть зростати ціни на обслуговування будинків. Причини ті ж самі – підвищення мінімалки та здороження електроенергії для населення.
Нові платіжки за послуги ЖЕКу прийдуть у березні 2017 року. До прикладу, по вулиці Майборського, 1 мешканці сплачують 2 гривні за 1 кв. метр,а будуть – 3,25. За середню площу квартири в 50 кв. м доведеться заплатити 160 гривень на місяць.
Подробиці – в сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

8-12 жовтня цього року на ХАЕС працювала комісія з перевірки готовності роботи АЕС до несення навантаження в осінньо-зимовий період (ОЗП) у 2018-2019 роках. Перевірку здійснювали представники департаменту відомчого нагляду ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державної інспекції з експлуатації електричних станцій та мереж (ДІЕЕСМ). Комісія здійснила перевірку документації, яка підтверджує виконання запланованих заходів з підготовки Хмельницької АЕС […]

Днями на Шепетівщину завітав начальник Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба та заступника директора з питань ремонту, експлуатації та утримання штучних споруд місцевих доріг О. Дьома. Причиною візиту стали скарги селян на рух перевантажених вантажівок нещодавно відремонтованою дорогою, повідомляє сайт Шепетівки. Ми жителі села Городище звертаємося до Вас з проханням захистити законні права та інтереси […]

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в місті Хмельницькому. Організатор перевезень – виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Робочий орган – управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. Об’єктом конкурсів є міські автобусні маршрути загального користування, які працюють у звичайному режимі руху. Конкурси на перевезення пасажирів на автобусних […]