З весни хмельничани платитимуть більше за послуги ЖЕКу
Востаннє ціни коригували 2013-го. І підвищення мінімальної заробітної плати та електроенергії змушують владу піднімати тарифи для населення. Кажуть – потрібно вдвічі більше платити працівникам ЖЕКу.
Рішення відкоригувати ціни за утримання будинків та прибудинкових територій обумовлено низкою важливих змін, в яку входить збільшенням заробітної плати працівників ЖЕКу, підвищення вартості електроенергії та вартості послуг субпідрядних організацій. В 2016 році з міського бюджету для ЖЕКів дали 6,4 млн. гривень на різницю в тарифах. Якщо вартість не піднімуть – комунальники перестануть надавати послуги.
Тарифи наразі по місту різняться – починаючи від 70 копійок до понад 2 гривень за 1 квадратний метр помешкання. Найдорожчими містами в Україні є Одеса, Київ та Донецьк. Та попри здорожчання, Хмельницький залишається містом з низькими тарифами, які максимально сягнуть до 3 гривень 50 копійок.
Для усіх ЖЕКів міста створений чіткий перелік послуг, які вони зобов’язані надавати для мешканців за встановленні тарифи. До прикладу, тут є декілька цікавих пунктів. Послуги миття сходинок у ЖЕКах не надають, кажуть – люди не готові доплачувати за таку послугу,хоча в рішенні виконавчого комітету послуга прописана.
В ОСББ також будуть зростати ціни на обслуговування будинків. Причини ті ж самі – підвищення мінімалки та здороження електроенергії для населення.
Нові платіжки за послуги ЖЕКу прийдуть у березні 2017 року. До прикладу, по вулиці Майборського, 1 мешканці сплачують 2 гривні за 1 кв. метр,а будуть – 3,25. За середню площу квартири в 50 кв. м доведеться заплатити 160 гривень на місяць.
Подробиці – в сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

Ще навесні міська рада взялася активно вирішувати питання дегазації полігону твердих побутових відходів. Тоді міський голова Олександр Симчишин говорив: «Маємо висновки німецьких експертів, які упродовж місяця проводили дослідження, що полігон має достатній ресурс для видобутку біогазу для отримання 0,6-0,7 мВатт електроенергії. Дегазація також дозволить уникнути пожеж на сміттєзвалищі». У червні повідомлялося, що у конкурсі з дегазації полігону […]

Питання добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС є стратегічно важливим аспектом для енергетичної системи України. Про це говорили обласні обранці і голова ради Михайло Загородний під час візиту на Хмельницьку АЕС. Генеральний директор ВП «ХАЕС» Микола Панащенко тоді поінформував депутатів  про підсумки роботи АЕС за 10 місяців поточного року, поділився напрацюваннями щодо добудови 3-го та 4-го […]

30 жовтня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради на якому розглянули проект рішення «Про встановлення ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення». Після обговорення члени виконкому затвердили новий тариф на опалення: – для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без […]