З весни хмельничани платитимуть більше за послуги ЖЕКу
Востаннє ціни коригували 2013-го. І підвищення мінімальної заробітної плати та електроенергії змушують владу піднімати тарифи для населення. Кажуть – потрібно вдвічі більше платити працівникам ЖЕКу.
Рішення відкоригувати ціни за утримання будинків та прибудинкових територій обумовлено низкою важливих змін, в яку входить збільшенням заробітної плати працівників ЖЕКу, підвищення вартості електроенергії та вартості послуг субпідрядних організацій. В 2016 році з міського бюджету для ЖЕКів дали 6,4 млн. гривень на різницю в тарифах. Якщо вартість не піднімуть – комунальники перестануть надавати послуги.
Тарифи наразі по місту різняться – починаючи від 70 копійок до понад 2 гривень за 1 квадратний метр помешкання. Найдорожчими містами в Україні є Одеса, Київ та Донецьк. Та попри здорожчання, Хмельницький залишається містом з низькими тарифами, які максимально сягнуть до 3 гривень 50 копійок.
Для усіх ЖЕКів міста створений чіткий перелік послуг, які вони зобов’язані надавати для мешканців за встановленні тарифи. До прикладу, тут є декілька цікавих пунктів. Послуги миття сходинок у ЖЕКах не надають, кажуть – люди не готові доплачувати за таку послугу,хоча в рішенні виконавчого комітету послуга прописана.
В ОСББ також будуть зростати ціни на обслуговування будинків. Причини ті ж самі – підвищення мінімалки та здороження електроенергії для населення.
Нові платіжки за послуги ЖЕКу прийдуть у березні 2017 року. До прикладу, по вулиці Майборського, 1 мешканці сплачують 2 гривні за 1 кв. метр,а будуть – 3,25. За середню площу квартири в 50 кв. м доведеться заплатити 160 гривень на місяць.
Подробиці – в сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

Вчора міський голова Олександр Симчишин мав робочу зустріч із представниками китайської організації, яка починає реалізовувати великі проекти з будівництва кількох українських доріг. Обговорювали можливість здійснення таких робіт і в нашому місті. Наразі компанія завозить в Україну техніку з Китаю і має намір брати участь в тендерах на будівництво та ремонт автошляхів Хмельницького та інших населених […]

За домовленістю між міськими головами Хмельницького та Шепетівки укладено угоду про оренду автомобіля-пилосмока «Глобус» для прибирання вулиць міста, повідомляє сайт Шепетівки з посиланням на інформаційний відділ Шепетівської міської ради. Вчора техніка розпочала роботу на вулиці В.Котика, Старокостянтинівському шосе та працюватиме на усіх центральних вулицях Шепетівки з твердим покриттям. Весь бруд та непотріб комунальники прибирають як вручну, […]

Відправлення із залізничного вокзалу: По вулиці Героїв Небесної Сотні: Маршрут №5-А (вул. Героїв Небесної Сотні, Староконстянтинівське шосе, Кладовище) – 2 автобуса: 1-й рейс: 8-00 , 9-00, 10-00,11-00 ,12-00,13-00,14-00, 15-00; 2-й рейс: 8-30, 9-30,10-30, 11-30, 12-30, 13-30, 14-30. Маршрут №4 (вул. Героїв Небесної Сотні, В.Котика, Митрополита Шептицького, Генерала Шухевича, Кладовище): 8-30 , 9-30, 10-30, 11-30, 12-30, 13-30, 14-30. По […]