Олександр Герега сприяє покращенню медичних закладів Хмельниччини

Медична галузь – одна з тих, що сьогодні потребує неабиякої підтримки. Відтак після реформування громадяни й досі не можуть зрозуміти, чому на місці лікарень починають працювати лише ФАПи, а для стаціонарного лікування декому необхідно їхати, в кращому випадку, в райцентр, що розташований за декілька десятків кілометрів від села.

Однак не всім байдуже, як та де люди можуть отримати допомогу кваліфікованого лікаря. Народний депутат України Олександр Герега постійно співпрацює з виборцями та намагається покращити стан та матеріально-технічну базу соціальних закладів Хмельниччини.  Не виключення і медицина.

Відтак в останні дні 2016 року на Городоччині у селі Кремінна почала функціонувати амбулаторія загальної практики сімейної медицини.

«Ініціював відкриття амбулаторії ще на початку 2016 року голова Городоцької РДА Віталій Кропивницький. Протягом року над ідеєю працювали всі не байдужі. З районного бюджету для потрібної людям справи виділили кошти на закупівлю всього необхідного обладнання, а це більше 360 тисяч гривень. Долучився до справи і народний депутат України Олександр Герега. Саме за його підтримки наші пацієнти тепер перебуватимуть у відремонтованому сучасному приміщенні», – розповідає головний лікар Городоцького центру ПМСД Анатолій Андрійчук.

Протягом 2015-2016 років за підтримки Олександра Гереги та команди «За конкретні справи» у Городоцькому районі три медичні заклади отримали нові покрівлі, ще п’ять – необхідні будівельні матеріали, встановлено 26 металопластикових вікон та 6 дверей.

Вдячні за постійну підтримку медичної галузі й у Дунаєвецькому районі. Тут провели капітальний ремонт операційного блоку, закупили меблі в хірургічне відділення. В інтенсивній терапії з’явився новий кардіограф, а територія навколо палатного корпусу була озеленена.

«Не забуває Олександр Герега і про потреби ФАПів, ми постійно спілкуємося з лікарями сільської місцевості, адже сфера одна і проблеми однакові. Так фельдшерські пункти отримали потрібну кількість фарби для ремонту приміщень, а на професійні свята команда «За конкретні справи» завжди презентує нове устаткування: тонометри, глюкометри, інші приладдя постійного використання», – розповідають медичні працівники району.

А от у Ярмолинецькому пологовому відділені бажають народжувати навіть з інших районів, приїздять і з обласного центру. Тут, завдяки народному депутату Олександру Герезі, приміщення було повністю відновлене, придбане сучасне обладнання та меблі, одним словом – створені комфортні умови для перебування як матусь, так і новонароджених.

Приймальні народного депутата Олександра Гереги працюють у постійному режимі, тож там завжди в курсі усіх проблем мешканців району. За майже п’ять років роботи на своєму виборчому окрузі Олександр Володимирович не лише зумів повернути людям віру в справедливих представників влади, а й власним прикладом продемонстрував як потрібно співпрацювати з виборцями, змінювати рівень життя та покращувати соціально-важливі заклади.

Схоже

Сучасний лікувально-діагностичний 8-поверховий корпус з’явиться на території Хмельницької обласної дитячої лікарні за три роки. Будівництво активно розпочалося на початку серпня. На разі завершується монтаж першого наріжного фундаментного блоку. Керівники області обіцяють за бюджетні кошти забезпечити новий медичний заклад усім необхідним сучасним обладнанням, серед яких, зокрема, й апарат МРТ. Подробиці у сюжеті МТРК Місто.

За словами начальника Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталія Дзюби, перевірятимуть надання послуг на таксі не лише в обласному центрі, а й в усіх містах області. У 2018 році інспектори акцентуватимуть свою увагу на контролі роботи таксі. Починаючи з 1 листопада відпрацьовуватимуть перевірки спільними мобільними групами, до складу яких входять ДФС та поліція. Загалом у […]

ПриватБанк запустив жовтневий кешбек для клієнтів, які купують квитки на потяги та автобуси в мобільному Приват24. З 15 жовтня до 15 листопада отримати гарантований кешбек у розмірі 10% від вартості квитків зможуть всі, хто купить квиток у Privat24 і заплатить карткою Mastercard. Щоб узяти участь, потрібно зареєструватися на сайті та придбати квиток на поїзд чи […]