Молодий скульптор показав хмельничанам свої роботи
На персональній виставці 30-ти річного скульптора Івана Симовонюка було представлено понад 40 різнопланових робіт. 13 графічних, які нагадують фотографію, понад двадцять скульптур з дерева та піщаного каменю. Аби показати свої роботи глядачам, автору знадобилося п’ять років творчого пошуку.
На створення робіт скульптора надихають подорожі, природа та, найбільше, люди, які оточують. У своїх графіці використовує різні техніки гравюри. Одна із них – ліногравюра, яка виникла на початку 20 століття. Для створення робіт в такій техніці потрібен звичайний лінолеум та сталеві різці.
Дещо складніша техніка гравюри – офорт. Тут можна використовувати різні метали, на яких голкою роблять малюнок та, попередньо, обробляють кислотами.
Прагнення до експериментів автора не покидає, і надалі він планує створювати модерні паркові скульптури. Тільки для початку здійснення мрії не вистачає коштів – зізнається скульптор.
Детальніше у сюжеті каналу Ексклюзив

Схоже

В обласному художньому музеї відбулось відкриття кіно-клубу «Візія». Щотижня тут крутитимуть стрічки про мистецтво. Першим хмельничани мали нагоду переглянути фільм «Ахіллес і черепаха» про життя маленького японського хлопчика, який мріяв стати художником. Сеанси планують влаштовувати щоп’ятниці. Детальніше у сюжеті МТРК “Місто”

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]