Патрульні Хмельницького попереджають про можливе збільшення спроб крадіжок

Одним із найпоширеніших видів кримінального правопорушення, що трапляється в нашому місті, є крадіжки. В основному предметом злочину стають велосипеди, квартирне майно, мобільні телефони, речі із транспортних засобів та інші цінні речі громадян.

У зв’язку із можливим збільшенням крадіжок у весняний період патрульні Хмельницького закликають громадян бути більш пильними:

  • Не залишайте своє житло відчиненим, навіть ненадовго виходячи з дому;
  • По можливості забезпечте якомога надійніші дверні замки, якщо збираєтесь у відпустку;
  • По можливості користуйтесь системою спостереження та обладнайте вікна, особливо які знаходяться на перших поверхах, решітками;
  • Велосипеди та дитячі коляски не залишайте у під’їздах будинків чи на міжповерхових площадках, адже саме з цих місць найчастіше стаються крадіжки;
  • Транспортні засоби паркуйте на стоянках з охороною та не залишайте в автомобілях цінні речі та документи, використовуйте сигналізацію.

Патрульна поліція звертається до громадян: будьте обачні та обережні, бережіть себе та своє майно!

Схоже

У Хмельницькому взялись облаштовувати ще одну заїзну кишеню у мікрорайоні Гречани навпроти стадіону Локомотив. Розширення дороги необхідне відповідно до нової транспортної мережі. Додаткового місця для зупинки потребує великогабаритний транспорт. Деатльніше у сюжеті МТРК «Місто»

Дунаєвецький РЕМ повідомляє, що 22 листопада 2017 року з 9-00 по 17-00  в зв’язку з проведення розчистки траси на ЛЕП тимчасово буде призупинено електропостачання  в місті Дунаївці. Не буде світла по вулиці Набережна, Дачна, Шкільна, 1-го Травня, та по провулку Дачний, Войтовича. Адміністрація РЕМ приносить вибачення за незручності.

Протягом січня-жовтня 2017 року до Хмельницької обласної служби зайнятості України звернулось 5,3 тисяч роботодавців, які подали відомості про 25 тисяч вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до Хмельницької ОСЗ збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 12%, а кількість вакансій на 27,2%, інформує прес-служба відомства. […]