Весняний настрій від хмельницького комплексу “SportCity”

Весна іде, красу несе – співається у популярній народній пісні. Справді, буквально з останніми днями зими погода своім сонячним теплом змінила настрій хмельничан на весняний.

А красу в наше місто несе не тільки весна, а й працьовитий та талановитий колектив забудовника SK GROUP та іхній поки що найуспішніший та найамбітніший проект – комплекс “SportCity”.
Розташований навпроти Палацу творчості об ‘єкт вже виріс у три поверхи своєї комерційної частини, призначеної для об’єктів торгівлі, розважальних та оздоровчих закладів. Уже на часі перекриття третього поверху та початок зведення цегляної кладки його житлової частини. Для чого встановлюється вже четвертий великий кран.

Унікальні переваги цього комплексу дозволяють  компаніі SK GROUP постійно залучати кошти нових інвесторів, що дає змогу нарощувати темпи будівництва. А переваги – це й вдале розташування комплексу, якість будівництва та матеріалів, що на ньому використовуються, можливості індивідуального планування, та, головне, нова якість самого життя, яку надає проживання в цьому комплексі. Велика кількість зелених зон, місць для відпочинку та спортивних об’єктів від турніків до великого стадіону – це унікальна пропозиція на ринку житла нашого міста!

Забудовник також пильно стежить за настроями та побажаннями майбутніх власників квадратних метрів у SportCity, намагаючись врахувати іхні побажання.

А ще часто влаштовує різні приємні несподіванки для своїх потенційних клієнтів. Наприклад, прямо зараз діє акція до свята 8 березня, за якою діє знижка урозмірі 100 гривень на кожен квадратний метр! Так що поспішайте до Центру продажу, що знаходиться поряд із будівництвом або заходьте на сайт sportcity.km.ua.

Схоже

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]

Щоп’ятниці пасажирів хмельницьких тролейбусів навчають QRуто платити за проїзд. Своїми знаннями з хмельничанами інструктори діляться абсолютно безкоштовно. ПриватБанківці йдуть у ногу з часом, і пропонують робити це іншим. Що потрібно для оплати проїзду за допомогою QR-коду? Смартфон і Приват 24. Хто ще не встановив додаток у своєму мобільному, молоді інструктори допоможуть це зробити. Для сучасного виду […]