Весняний настрій від хмельницького комплексу “SportCity”

Весна іде, красу несе – співається у популярній народній пісні. Справді, буквально з останніми днями зими погода своім сонячним теплом змінила настрій хмельничан на весняний.

А красу в наше місто несе не тільки весна, а й працьовитий та талановитий колектив забудовника SK GROUP та іхній поки що найуспішніший та найамбітніший проект – комплекс “SportCity”.
Розташований навпроти Палацу творчості об ‘єкт вже виріс у три поверхи своєї комерційної частини, призначеної для об’єктів торгівлі, розважальних та оздоровчих закладів. Уже на часі перекриття третього поверху та початок зведення цегляної кладки його житлової частини. Для чого встановлюється вже четвертий великий кран.

Унікальні переваги цього комплексу дозволяють  компаніі SK GROUP постійно залучати кошти нових інвесторів, що дає змогу нарощувати темпи будівництва. А переваги – це й вдале розташування комплексу, якість будівництва та матеріалів, що на ньому використовуються, можливості індивідуального планування, та, головне, нова якість самого життя, яку надає проживання в цьому комплексі. Велика кількість зелених зон, місць для відпочинку та спортивних об’єктів від турніків до великого стадіону – це унікальна пропозиція на ринку житла нашого міста!

Забудовник також пильно стежить за настроями та побажаннями майбутніх власників квадратних метрів у SportCity, намагаючись врахувати іхні побажання.

А ще часто влаштовує різні приємні несподіванки для своїх потенційних клієнтів. Наприклад, прямо зараз діє акція до свята 8 березня, за якою діє знижка урозмірі 100 гривень на кожен квадратний метр! Так що поспішайте до Центру продажу, що знаходиться поряд із будівництвом або заходьте на сайт sportcity.km.ua.

Схоже

Компанія «Active Group» провела дослідження «Рейтинг нових українських мерів». Мета – дослідити ставлення громад до діяльності мерів українських міст, які були вперше обрані на посаду в 2015-му році. У кожній області компанія опитала п’ять експертів, усього по Україні – 120. У процесі інтерв’ю з експертами було запропоновано відповісти на питання, які стосувалися оцінки діяльності мерів […]

Щороку, відповідно до Комплексної програми «Піклування», членів Проскурівського підпілля, партизанського руху, колишніх політв’язнів і репресованих, що проживають у місті Хмельницькому, на зимовий період забезпечують овочами. Не став винятком і цей рік. Кожен з 22 ветеранів відповідного статусу отримав овочевий провіант: по 50 кілограмів картоплі та по 30 кілограмів капусти та цибулі. Овочі на загальну суму […]

З 30 жовтня по 30 листопада поточного року з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, пов’язаних із шахрайським заволодінням коштами громадян з використанням електронно-обчислювальної техніки, на території міста Хмельницького проводяться профілактичні заходи під умовною назвою умовною назвою «Трикстер». Хмельницький відділ поліції нагадує громадянам про необхідність бути пильним та не […]