У Старокостянтинові рятувальники проводять рейди

2 березня працівники районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області ініціювали проведення комплексних обстежень побутових умов у місті. До заходу долучилися представники органів місцевого самоврядування та співробітники територіального центру.

Під час рейду було проведено обстеження домоволодінь приватного сектору. Особливу увагу працівники ДСНС звернули на помешкання соціально незахищених громадян. З мешканцями поспілкувалися про вимоги пожежної безпеки у побуті, вказали на недоліки у влаштуванні пічного опалення та електрогосподарства, газових приладів в оселях, які можуть призвести до надзвичайних подій.

Разом із тим, вогнеборці нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності на відкритій території, що несе загрозу не лише для навколишнього природнього середовища, але й для розташованих поблизу будівель, автомагістралей та залізничних шляхів. Вогнеборці наголосили на існуючій адміністративній відповідальності за порушення кодексу України.

Під час бесід кожному із співрозмовників рятувальники вручили відповідні листівки на протипожежну тематику.

Схоже

У Хмельницькому взялись облаштовувати ще одну заїзну кишеню у мікрорайоні Гречани навпроти стадіону Локомотив. Розширення дороги необхідне відповідно до нової транспортної мережі. Додаткового місця для зупинки потребує великогабаритний транспорт. Деатльніше у сюжеті МТРК «Місто»

Дунаєвецький РЕМ повідомляє, що 22 листопада 2017 року з 9-00 по 17-00  в зв’язку з проведення розчистки траси на ЛЕП тимчасово буде призупинено електропостачання  в місті Дунаївці. Не буде світла по вулиці Набережна, Дачна, Шкільна, 1-го Травня, та по провулку Дачний, Войтовича. Адміністрація РЕМ приносить вибачення за незручності.

Протягом січня-жовтня 2017 року до Хмельницької обласної служби зайнятості України звернулось 5,3 тисяч роботодавців, які подали відомості про 25 тисяч вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до Хмельницької ОСЗ збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 12%, а кількість вакансій на 27,2%, інформує прес-служба відомства. […]