У Кам’янці-Подільському підвели підсумки конкурсу шкільної преси “Юнкор”

Відбулося підведення підсумків XI міського конкурсу шкільної друкованої преси «Юнкор», в якому взяли участь 18 загальноосвітніх навчальних закладів, повідомляється на сайті міської ради Кам’янця-Подільського.

Сьогодні шкільна преса існує у більшості країн Європи. Шкільна газета – це «очі й думки» кожного учня школи. Це коло інтересів дітей, їх переживань, турбот і пошуків, падіння і перемог, це своєрідний шкільний літопис у друкованому слові.
За результатами конкурсу, I місце посіла CЗОШ №5, II місце – ЗОШ №10, НВК №14 (молодша), III місце – НВК №3, ЗОШ №7, ЗОШ № 6, ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.
У номінації «Калейдоскоп рубрик» кращою стала ЗОШ №6, «Покликання – патріот» – ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, «Актуальні фотоілюстрації» – СЗОШ №1, « Інформ-Евріка» – ліцей, «Національний колорит» – ЗОШ №15, «Шкільні цінності» – ЗОШ №16.
Схоже

У разі прийняття пенсійної реформи і підвищення виплат для нинішніх пенсіонерів уряд повинен знайти рішення, як зберегти для них субсидії на комунальні послуги. Таку думку в коментарі журналістам висловив Віктор Бондар . Він пояснив, що у разі прийняття урядової пенсійної реформи відбудеться значне підвищення пенсій для понад 5 мільйонів громадян, але таким чином частина з […]

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]