Хмельницькі пішоходи та водії не завжди адекватно реагують на транспорт зі спецсигналами

Патрульні Хмельницького спільно із рятувальниками провели профілактичний захід під умовною назвою “Спецсигнал”. Протягом декількох годин водії та пішоходи нашого міста мали змогу показати свою готовність пропустити пожежний автомобіль із увімкненими проблисковими маячками та сиреною. Патрульні ж слідкували за тим, наскільки громадяни дотримуються правил дорожнього руху.
На жаль, п’ятеро водіїв проігнорувати спеціальні сигнали. За годину роботи четверо водіїв відбулися усним попередженням. Один водій поніс адміністративну відповідальність, у вигляді штрафу у сумі 510 гривень за частиною 3 статті 122 КУпАП.
Окрім водіїв, погану дисциплінованість проявили пішоходи: вони масово ігнорували та перешкоджали проїзду оперативній машині, продовжуючи свій рух та вдаючи, ніби нічого не відбувається.
З усіма правопорушниками було проведено профілактичні бесіди. Патрульні звертаються до пішоходів та водіїв міста, аби ті не  продовжували поводитися на дорозі так, як під час проведення профілактичного заходу, адже кожен, хто потребує допомоги, таким чином не зможе її вчасно отримати. Патрульна поліція закликає громадян усвідомлювати, що автомобіль з увімкненими спеціальними сигналами поспішає для врятування людського життя, гасіння пожежі, розкриття злочину і кожна втрачена хвилина може стати трагічною.

 

Інформація патрульної поліції Хмельницького

Схоже

Весняний призов триватиме від 1 квітня до 31 травня.  Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” у квітні-травні 2018 року […]

У період з 1 до 30 квітня 2018 року громадяни, які володіють зброєю та боєприпасами без законних підстав, матимуть змогу добровільно здати її до поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім […]

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”