Хмельницькі пішоходи та водії не завжди адекватно реагують на транспорт зі спецсигналами

Патрульні Хмельницького спільно із рятувальниками провели профілактичний захід під умовною назвою “Спецсигнал”. Протягом декількох годин водії та пішоходи нашого міста мали змогу показати свою готовність пропустити пожежний автомобіль із увімкненими проблисковими маячками та сиреною. Патрульні ж слідкували за тим, наскільки громадяни дотримуються правил дорожнього руху.
На жаль, п’ятеро водіїв проігнорувати спеціальні сигнали. За годину роботи четверо водіїв відбулися усним попередженням. Один водій поніс адміністративну відповідальність, у вигляді штрафу у сумі 510 гривень за частиною 3 статті 122 КУпАП.
Окрім водіїв, погану дисциплінованість проявили пішоходи: вони масово ігнорували та перешкоджали проїзду оперативній машині, продовжуючи свій рух та вдаючи, ніби нічого не відбувається.
З усіма правопорушниками було проведено профілактичні бесіди. Патрульні звертаються до пішоходів та водіїв міста, аби ті не  продовжували поводитися на дорозі так, як під час проведення профілактичного заходу, адже кожен, хто потребує допомоги, таким чином не зможе її вчасно отримати. Патрульна поліція закликає громадян усвідомлювати, що автомобіль з увімкненими спеціальними сигналами поспішає для врятування людського життя, гасіння пожежі, розкриття злочину і кожна втрачена хвилина може стати трагічною.

 

Інформація патрульної поліції Хмельницького

Схоже

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]

Щоп’ятниці пасажирів хмельницьких тролейбусів навчають QRуто платити за проїзд. Своїми знаннями з хмельничанами інструктори діляться абсолютно безкоштовно. ПриватБанківці йдуть у ногу з часом, і пропонують робити це іншим. Що потрібно для оплати проїзду за допомогою QR-коду? Смартфон і Приват 24. Хто ще не встановив додаток у своєму мобільному, молоді інструктори допоможуть це зробити. Для сучасного виду […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *