Оцінка ефективності тандему поліції і громадських формувань у забезпеченні правопорядку на Хмельниччині

У Шепетівці працівники поліції та керівники громадських формувань з охорони громадського порядку зібралися на спільну нараду, щоб підбити підсумки співпраці, поділитися досвідом та обговорити існуючі проблеми. На території Хмельницької області на сьогоднішній день діє 32 громадських формування, у яких налічується близько 3000 членів. Основне їхнє завдання — надавати допомогу правоохоронним органам в забезпеченні правопорядку на території міст і сіл. Місто Шепетівка для проведення такого заходу було обрано не випадково — саме у Шепетівському районі найбільша кількість активно діючих громадських формувань. Виступаючи перед учасниками семінар-наради, начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин зазначив, що діяльність добровільних формувань з охорони громадського порядку стала особливо актуальною зараз, коли після реформування та переатестації органи поліції мають великий некомплект працівників і один дільничний офіцер просто фізично не в змозі перекрити кілька віддалених одне від одного сіл одночасно.

Найактивніші члени формувань отримали від поліцейських та органів місцевої влади і самоврядування нагороди, подяки і цінні подарунки.

Інформація сектору комунікації поліції Хмельницької області

Схоже

В управлінні праці та соціального захисту населення взялися за розроблення Програми зайнятості хмельничан на наступних два роки. У майбутню Програму планують включити окремі пункти стосовно допомоги у працевлаштуванні особам, які не здатні конкурувати на ринку праці та створення робочих місць за рахунок залучення інвесторів у місто. Детальніше у сюжеті ТРК “Місто”

З метою створення Дунаєвецького молодіжного центру, в міській бібліотеці відбулася чергова зустріч голови громадської організації «Молодь за конкретні справи» з представниками дошкільних навчальних закладів, педагогами – організаторами та бібліотекарями. На зустрічі мова йшла про створення такого центру, де б молодь могла раціонально і з користю використовувати свій вільний час, виявити всі свої таланти, відпочити в […]

З наближенням тепла торгівля першими весняними квітами набирає обертів, тому Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області вкотре наголошує: збирати та продавати первоцвіти суворо заборонено! Відповідальність за такі дії передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення. З метою збереження ранньоквітучих об`єктів рослинного світу в рамках проведення операції «Первоцвіт – 2018» Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області щоденно […]