Оцінка ефективності тандему поліції і громадських формувань у забезпеченні правопорядку на Хмельниччині

У Шепетівці працівники поліції та керівники громадських формувань з охорони громадського порядку зібралися на спільну нараду, щоб підбити підсумки співпраці, поділитися досвідом та обговорити існуючі проблеми. На території Хмельницької області на сьогоднішній день діє 32 громадських формування, у яких налічується близько 3000 членів. Основне їхнє завдання — надавати допомогу правоохоронним органам в забезпеченні правопорядку на території міст і сіл. Місто Шепетівка для проведення такого заходу було обрано не випадково — саме у Шепетівському районі найбільша кількість активно діючих громадських формувань. Виступаючи перед учасниками семінар-наради, начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин зазначив, що діяльність добровільних формувань з охорони громадського порядку стала особливо актуальною зараз, коли після реформування та переатестації органи поліції мають великий некомплект працівників і один дільничний офіцер просто фізично не в змозі перекрити кілька віддалених одне від одного сіл одночасно.

Найактивніші члени формувань отримали від поліцейських та органів місцевої влади і самоврядування нагороди, подяки і цінні подарунки.

Інформація сектору комунікації поліції Хмельницької області

Схоже

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]

Щоп’ятниці пасажирів хмельницьких тролейбусів навчають QRуто платити за проїзд. Своїми знаннями з хмельничанами інструктори діляться абсолютно безкоштовно. ПриватБанківці йдуть у ногу з часом, і пропонують робити це іншим. Що потрібно для оплати проїзду за допомогою QR-коду? Смартфон і Приват 24. Хто ще не встановив додаток у своєму мобільному, молоді інструктори допоможуть це зробити. Для сучасного виду […]