В Хмельницькому у розпалі перший весняний фестиваль “Зірковий виклик”

5 березня у Кінотеатрі Мультиплекс пройшов перший день, дебютного весняного фестивалю дитячої творчості “Зірковий виклик”. Ідея створення фестивалю виникла у керівників гуртків за чашкою кави. Ми ставили перед собою завдання показати, що наші діти – творчі особистості, і що вони талановиті в усьому. Потрібно надати їм територію для реалізації творчих ідей, трішки направити і підтримати – словом, посмішкою і солодкої карамелькою.
Тему цьогорічного фестивалю навіяла довга та сніжна зима: «Зустрічаймо весну разом!»Спочатку дитячі творчі колективи презентували себе, свою творчість в контексті теми: весна. Потім, тягнули конверти із завданнями пов’язаними з Весною. У підсумку: танцюристи – малювали, моделі – плели віночки, а журналісти – співали :). Дітям сподобалося, і вони вирішили проводити фестивал дитячої творчості “Зірковий виклик” щорічно.
Родзинкою заходу стало те, що діти самостійно писали сценарій, підбирали музику, конкурси та самі були ведучими свого свята. А ще не було змагання,не було переможців і переможених,тільки дружня взаємодія і творчість.
А, щоб відзначити свої досягнення, діти власноруч зробили зірки зі своєю фотографією та розмістили їх на “Алеї зірок”.
А фестиваль у розпалі , кожної неділі березня, нові дитячі творчі колективи Хмельницького збиратимуться щоб знову і знову доводити що талановиті діти талановиті в усьому.

Схоже

Знаменитий тенор Емануеле Сервідіо та солістка Черкаської філармонії Олена Лютаревич подарують кам’янчанам і гостям міста концерт оперної музики. Прийме поціновувачів великого мистецтва міський будинок культури 21 липня о 19.00. Концертна програма буде насичена найвідомішими оперними аріями та дуетами зарубіжних і українських композиторів. Очікує на відвідувачів і особливий сюрприз від італійського тенора.

Сьогодні, 6 липня, о 16.00 в Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття міжнародного проекту «Сергій Параджанов. Імпресія дотику». Захід організовано Всеукраїнським проектом «Parajanov-ART». Його метою є популяризація творчості всесвітньо відомого режисера, одного з найвидатніших митців ХХ ст. – Сергія Параджанова й велика надія – заснувати з часом Перший музей Параджанова в Україні (хоча такий неформально […]

24 червня Марина Ярош — переможець конкурсу «Міс Старокостянтинів-2018», здобула перше місце на конкурсі у Греції. Після перемоги у міському конкурсі дівчина отримала запрошення на конкурс до Італії, проте до визначеної дати не встигла виготовити закордонний паспорт і не потрапила на конкурс краси. Згодом їй запропонували взяти участь у конкурсі в Греції. У неділю, 24 […]