У Кам’янці військові Центру розмінування організували свято для колег

Подарувати святковий настрій колегам-жінкам, з якими щодня пліч-о-пліч виконують бойові завдання, вирішили і військові Центру розмінування, організувавши для них вишуканий вечір.

У вітальному слові начальник Центру розмінування Володимир Родіков подякував усім жінкам за ту щоденну працю, яку вони виконують на службі у Збройних силах України, постійну підтримку, опору та надійність.

Від імені мера Михайла Сімашкевича присутніх жінок-військовослужбовців привітав зі святом весни і вручив нагороди секретар міської ради Дмитро Васильянов. Він зазначив, що нині роль жінки у суспільстві змінилася. Вона не лише виховує дітей, оберігає сімейне вогнище, працює в офісі, на заводі чи в бізнесі, але й не гірше за чоловіка тримає в руках зброю і захищає країну від ворога.

Джерело: офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради

Схоже

У разі прийняття пенсійної реформи і підвищення виплат для нинішніх пенсіонерів уряд повинен знайти рішення, як зберегти для них субсидії на комунальні послуги. Таку думку в коментарі журналістам висловив Віктор Бондар . Він пояснив, що у разі прийняття урядової пенсійної реформи відбудеться значне підвищення пенсій для понад 5 мільйонів громадян, але таким чином частина з […]

Для уникнення хаотичного розміщення оголошень на парканах, зупинках громадського транспорту та в інших непризначених для цього місцях, на території міста Кам’янець-Подільського влаштовано вісім нових тумб для оголошень. Місця їх встановлення затвердили на черговому засіданні Кам’янець-Подільського виконавчого комітету.

 З початку року кількість роботодавців, які звернулись у службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках, збільшилася майже на 16 з половиною відсотків та 31 тисяча 400 безробітних громадян скористались послугами Хмельницької обласної служби зайнятості. Так, у січні-серпні цього року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось двадцять з половиною тисяч  вакансій. Більше 80 відсотків вакансій припадає на робітничі […]