У Кам’янці-Подільському перевізники і влада домовились, якою буде вартість проїзду в маршрутках

У Кам’янці-Подільському сьогодні, 9 березня, на черговому засіданні виконавчого комітету визначать, скільки коштуватиме проїзд у громадському транспорті.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, перевізники звернулися з проханням встановити тариф на рівні 6,5 гривні. Однак після громадського обговорення зійшлися на вартості проїзду – 4 гривні. Нині тариф становить 3,5 гривні.

«Ми двічі проводили громадські слухання і прийняли спільне рішення про тариф у 4 гривні. Його погодили і самі перевізники. Відповідний проект рішення виноситься на розгляд виконавчого комітету. Однозначно, не будемо вводити зміни одразу, треба, щоб мешканці звикли. Тому вартість проїзду зросте аж з 1 квітня, якщо за відповідне рішення проголосують члени виконкому»,  – розповів Сергій Бабій.

Він зауважив, що кам’янчани відреагували на збільшення тарифу до 4 гривень ствердно, а 5 гривень за поїздку віддавати не готові. Також посадовець наголосив, що розрахунки зроблені фахово і дозволили розставити всі крапки над «і» та уникнути дискусій.

«На комунальний транспорт тарифи не змінюються і залишаться, як і раніше – 2,5 гривні. Крім того, ми возимо безкоштовно 27 тисяч пенсіонерів і 10 тисяч учнів», – наголосив Сергій Бабій.

Також, за словами заступника міського голови, не зміниться і вартість проїзду в нічних маршрутках. Тариф залишають на рівні 7 гривень.

Схоже

На автомобільній дорозі державного значення Н-03 Житомир-Чернівці, на ділянці вул. Північна, що у м. Кам’янець-Подільському розпочато капітальний ремонт. Підрядним підприємством ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» проводиться розбирання бруківки. Згідно проектно-кошторисної документації на ділянці, протяжністю 633 м, влаштовуватимуться нові шари основи дорожнього одягу із щебеневих сумішей, нижній шар із крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхній – із дрібнозернистої асфальтобетонної […]

У Хмельницькій облдержадміністрації відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі. Проведено відпрацювання у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, а також у Дунаєвецькому та Чемеровецькому районах. Зафіксовано 18 перегрузів на 1147 євро, складено 2 протоколи за ст.. 164 КУпАП. В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 61 акт порушення […]

Відповідну петицію опублікував на сайті Єдиної системи місцевих петицій хмельничанин Андрій Кубасов. Як зазначає автор звернення, протягом багатьох років проїзд до будинків 33/2 та 33/2а на Львівському шосе перебуває у жахливому стані, на ній відсутнє асфальтне покриття, після зими утворилися величезні ями. До будинку неможливо під’їхати автомобілем, а люди, які йдуть на роботу, псують одяг […]