У Кам’янці-Подільському перевізники і влада домовились, якою буде вартість проїзду в маршрутках

У Кам’янці-Подільському сьогодні, 9 березня, на черговому засіданні виконавчого комітету визначать, скільки коштуватиме проїзд у громадському транспорті.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, перевізники звернулися з проханням встановити тариф на рівні 6,5 гривні. Однак після громадського обговорення зійшлися на вартості проїзду – 4 гривні. Нині тариф становить 3,5 гривні.

«Ми двічі проводили громадські слухання і прийняли спільне рішення про тариф у 4 гривні. Його погодили і самі перевізники. Відповідний проект рішення виноситься на розгляд виконавчого комітету. Однозначно, не будемо вводити зміни одразу, треба, щоб мешканці звикли. Тому вартість проїзду зросте аж з 1 квітня, якщо за відповідне рішення проголосують члени виконкому»,  – розповів Сергій Бабій.

Він зауважив, що кам’янчани відреагували на збільшення тарифу до 4 гривень ствердно, а 5 гривень за поїздку віддавати не готові. Також посадовець наголосив, що розрахунки зроблені фахово і дозволили розставити всі крапки над «і» та уникнути дискусій.

«На комунальний транспорт тарифи не змінюються і залишаться, як і раніше – 2,5 гривні. Крім того, ми возимо безкоштовно 27 тисяч пенсіонерів і 10 тисяч учнів», – наголосив Сергій Бабій.

Також, за словами заступника міського голови, не зміниться і вартість проїзду в нічних маршрутках. Тариф залишають на рівні 7 гривень.

Схоже

Ще навесні міська рада взялася активно вирішувати питання дегазації полігону твердих побутових відходів. Тоді міський голова Олександр Симчишин говорив: «Маємо висновки німецьких експертів, які упродовж місяця проводили дослідження, що полігон має достатній ресурс для видобутку біогазу для отримання 0,6-0,7 мВатт електроенергії. Дегазація також дозволить уникнути пожеж на сміттєзвалищі». У червні повідомлялося, що у конкурсі з дегазації полігону […]

Питання добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС є стратегічно важливим аспектом для енергетичної системи України. Про це говорили обласні обранці і голова ради Михайло Загородний під час візиту на Хмельницьку АЕС. Генеральний директор ВП «ХАЕС» Микола Панащенко тоді поінформував депутатів  про підсумки роботи АЕС за 10 місяців поточного року, поділився напрацюваннями щодо добудови 3-го та 4-го […]

30 жовтня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради на якому розглянули проект рішення «Про встановлення ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення». Після обговорення члени виконкому затвердили новий тариф на опалення: – для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без […]