У Кам’янці-Подільському перевізники і влада домовились, якою буде вартість проїзду в маршрутках

У Кам’янці-Подільському сьогодні, 9 березня, на черговому засіданні виконавчого комітету визначать, скільки коштуватиме проїзд у громадському транспорті.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, перевізники звернулися з проханням встановити тариф на рівні 6,5 гривні. Однак після громадського обговорення зійшлися на вартості проїзду – 4 гривні. Нині тариф становить 3,5 гривні.

«Ми двічі проводили громадські слухання і прийняли спільне рішення про тариф у 4 гривні. Його погодили і самі перевізники. Відповідний проект рішення виноситься на розгляд виконавчого комітету. Однозначно, не будемо вводити зміни одразу, треба, щоб мешканці звикли. Тому вартість проїзду зросте аж з 1 квітня, якщо за відповідне рішення проголосують члени виконкому»,  – розповів Сергій Бабій.

Він зауважив, що кам’янчани відреагували на збільшення тарифу до 4 гривень ствердно, а 5 гривень за поїздку віддавати не готові. Також посадовець наголосив, що розрахунки зроблені фахово і дозволили розставити всі крапки над «і» та уникнути дискусій.

«На комунальний транспорт тарифи не змінюються і залишаться, як і раніше – 2,5 гривні. Крім того, ми возимо безкоштовно 27 тисяч пенсіонерів і 10 тисяч учнів», – наголосив Сергій Бабій.

Також, за словами заступника міського голови, не зміниться і вартість проїзду в нічних маршрутках. Тариф залишають на рівні 7 гривень.

Схоже

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє про тимчасове припинення послуг гарячого водопостачання у вересні у зв’язку із зупиненням ЦТП на профілактичні роботи. Графік зупинення ЦТП: ЦТП Кам’янецька, 46 –  з 18.00 11.09.2017р. до 18.00 25.09.2017р.; ЦТП Проскурівського підпілля, 25 – з 18.00 11.09.2017р. до 18.00 25.09.2017р.; ЦТП Прибузька, 6 – з 18.00 11.09.2017р. до 18.00 17.09.2017р.; ЦТП Подільська, […]

Зовсім скоро тут створять ще одну відпочинкову зону, яка розташується на розі вулиці Свободи і проспекту Миру в обласному центрі. Для хмельничан збудують новий фонтан, облаштують місця для прогулянок та встановлять лавочки, ліхтарі, сміттєві урни. Територія зони відпочинку буде вимощена бруківкою. Крім того, площу озеленять та прикрасять квітами. Роботи виконують підрядники, які облаштовували набережну у сусідньому […]

Обстежуючи автошляхи Хмельниччини, фахівці Служби автомобільних доріг зафіксували майже 200 км дорожнього покриття, враженого колійністю. Найгірша ситуація на автодорогах із високою інтенсивністю руху великоваговиків, які вивозять будівельні матеріали із кар’єрів або доставляють агропродукцію, особливо у період жнив, зокрема: Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-03 Житомир-Чернівці, Р-49 Васьковичі – Шепетівка, повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області. Для відновлення […]