Любителі “скарбів” шукатимуть їх у нічному Хмельницькому наступної суботи

Бак пального і термос кави. У Хмельницькому відбудеться третій нічний автоквест «NightDrive». Організовує його традиційно Хмельницький автолюбительський клуб.

Планували «поквеститися» автомобілісти вже цими вихідними, та погода стала на заваді. Квест перенесли на 18 березня. Тож тепер ті, хто хоче покружляти нічним містом у пошуках «скарбів», ще може встигнути зареєструватися.

Цьогорічний челендж ускладнили. Коли минулого разу лише шукали коди, то тепер доведеться попрацювати мізками.
Хто знайде першим – отримає грошову винагороду. Участь у змаганнях платна – сто гривень до призового фонду. Трійко найспритніших команд його розділять між собою. Крім куп’юри із Шевченком, до учасників є й інші вимоги.
Триватиме квест близько п’яти годин, орієнтовно з одинадцятої вечора. Нічними вулицями команди кружлятимуть до сорока кілометрів відстані. Попри це обіцяють не створювати неприємностей містянам.
Аби подати заявку для участі, потрібно знайти у соціальних мережах спільноту «ХАЛК». А вже там сконтактуватися із організатором, який повідомить про місце старту квесту.
Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив

 

Схоже

Переможець шоу “Караоке на Майдані” у Кам’янці Дмитро Прокопов спробував свої сили у столичному півфіналі. Серед майже півсотні вокалістів кам’янчанин зміг стати одним із кращих. Нещодавно у Кам’янці-Подільському відбулися зйомки двох програм шоу “Караоке на Майдані”. І перемогу в одному із випусків здобув кам’янчанин Дмитро Прокопов. А 12 листопада юнак поїхав до Києва, щоб спробувати […]

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу. Організаторами заходу є Департамент […]

11 листопада 2017 року у Хмельницькому по вулиці Прибузькій відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції присвячений Дню працівника сільського господарства. Споживачі зможуть придбати м’ясо та м’ясопродукти, молоко та молокопродукти, рибу та рибопродукти, мед, олію, крупи, картоплю, яблука та інші овочі та фрукти за цінами, значно меншими за ринкові. До участі в ярмарку запрошуються фермери,  виробники сільськогосподарської продукції […]